René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1618 |
Komentáře k dílům uživatele :
22.08.2016 - 18:41
Lilith: Ach...
ST |
22.08.2016 - 16:16
|
22.08.2016 - 09:50
jc senior: Přichází s křikem, odcházet by měl tiše. Život.
** |
22.08.2016 - 00:12
Tara: René Vulkán: teď budeš vnímat leccos trošku jinak, myslím...STatečný Vulkáne:-)
|
21.08.2016 - 23:40
René Vulkán: detektor: zenge: taky jsem neomdlel u porodu, ale dojatej jsem byl fest
|
21.08.2016 - 23:39
René Vulkán: Ringo: no, málem, kdybych měl syna ve 12, a ten taky ve dvanácti ...
|
21.08.2016 - 22:21
detektor: Já ne, asi bych omdlel...:-)ST
|
21.08.2016 - 22:16
|
21.08.2016 - 18:54
Ardina: Hm, tak tohle je pro mně jedna z tvých nejlepších, ST.
|
21.08.2016 - 18:44
Ringo: Narození prvního prapravnoučátka? ;-)
|
21.08.2016 - 11:35
jc senior: Restaurátoři chodí celý rok, nejen o Vánocích.
To jen my je nedokážem včas oslovit. Dílo nejen k zamyšlení. ** |
20.08.2016 - 23:11
Psavec: Kocour už spěchá, ST.
|
20.08.2016 - 23:08
Psavec: Příprava na svátky, ST.
|
19.08.2016 - 10:37
Dota Slunská: Hmmm...ta se ti náramně povedla!
|
18.08.2016 - 18:58
Tara: ST tvé vizi:-)
|
18.08.2016 - 18:58
Lilith: Působivé
ST |
18.08.2016 - 18:50
Ringo: Na rozdíl od jmelí můj komentář jedovatý nebude. To bych jinak musel být šílenec, když se mi tvoje dílko líbilo...
|
18.08.2016 - 18:11
Kajuta: ST
|
18.08.2016 - 17:38
krizekkk: Souhlas s panem kolegou vavaokem, nestraš! ;-) ST
|
18.08.2016 - 17:20
krizekkk: René Vulkán: Myslíš parapetní plech? ;-)
|


