René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.03.2012 - 12:05
Liška76: Kouzelná:))ST!
|
02.03.2012 - 12:04
j.m.: Vitr v ovsu
vybílíš mi kapsu a pak mě hodíš po psu. Vitr v řepce těžký život pod čepcem Větře v kukuřici promiň mi tu taškařici. |
02.03.2012 - 11:35
|
02.03.2012 - 11:30
Kapka: Kars: Sněženky - krása
|
02.03.2012 - 11:16
Princezna Smutněnka: To je škoda, žes zapomněl veršíky. :(
Já si je v největší nouzi píšu do mobilu. |
02.03.2012 - 10:43
donne: Pěkná mini,za stipa.
Někdy sebou nosím notes a tužku,pro případ,že mě něco napadne.Taky bych to zapomněla. |
02.03.2012 - 10:42
6thSun: Za tipa
|
02.03.2012 - 08:30
Liška76: KrásnoST:))
|
02.03.2012 - 08:25
René Vulkán: dík za sněženky, od chlapa jsem ještě žádný nedostal.
|
02.03.2012 - 07:43
|
01.03.2012 - 18:26
dalekoodmoředalekojezem: jo, nejdřív toho psa....
:)hezké |
01.03.2012 - 15:41
Liška76: :)))ST!
|
01.03.2012 - 11:36
Bíša: Hmm...
|
01.03.2012 - 11:21
Liška76: ST!
|
01.03.2012 - 07:43
|
01.03.2012 - 07:14
divoženka1: Chybí mi vítr na kole,
co čechrá vlasy plynule :-) |
29.02.2012 - 21:02
jc senior: Nelitoval jsem...
V současné době obrody paranormálních jevů to bylo přímo setkání nejvyššího stupně. ** |
29.02.2012 - 14:46
zaba.zuzla: I bez Ovsa...ST !!
|
28.02.2012 - 16:37
Paulmatthiole: Život přináší i bonusy, ST :-)))
|
27.02.2012 - 20:22
donne: Pěkná mini.
|


