René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
02.03.2012 - 12:05
Liška76: Kouzelná:))ST!
02.03.2012 - 12:04
j.m.: Vitr v ovsu
vybílíš mi kapsu
a pak mě hodíš po psu.
Vitr v řepce
těžký život pod čepcem
Větře v kukuřici
promiň mi tu taškařici.
02.03.2012 - 11:35
Kapka: U nás na zápraží
sněženky se snaží
jinak stále zima vládne
sem tam vločka ještě spadne...
02.03.2012 - 11:30
Kapka: Kars: Sněženky - krása
02.03.2012 - 11:16
Princezna Smutněnka: To je škoda, žes zapomněl veršíky. :(
Já si je v největší nouzi píšu do mobilu.
02.03.2012 - 10:43
donne: Pěkná mini,za stipa.
Někdy sebou nosím notes a tužku,pro případ,že mě něco napadne.Taky bych to zapomněla.
02.03.2012 - 10:42
6thSun: Za tipa
02.03.2012 - 08:30
Liška76: KrásnoST:))
02.03.2012 - 08:25
René Vulkán: dík za sněženky, od chlapa jsem ještě žádný nedostal.
02.03.2012 - 07:43
Kars: Posílám pár mých sněženek, třeba si vzpomeneš :-))
http://fotoalba.cz/fotky/22282782
01.03.2012 - 18:26
dalekoodmoředalekojezem: jo, nejdřív toho psa....
:)hezké
01.03.2012 - 15:41
Liška76: :)))ST!
01.03.2012 - 11:36
Bíša: Hmm...
01.03.2012 - 11:21
01.03.2012 - 07:43
čubík: Vítr v lebce

když myslet
se mi nechce
01.03.2012 - 07:14
divoženka1: Chybí mi vítr na kole,
co čechrá vlasy plynule :-)
29.02.2012 - 21:02
jc senior: Nelitoval jsem...
V současné době obrody paranormálních jevů to bylo přímo setkání nejvyššího stupně.
**
29.02.2012 - 14:46
zaba.zuzla: I bez Ovsa...ST !!
28.02.2012 - 16:37
Paulmatthiole: Život přináší i bonusy, ST :-)))
27.02.2012 - 20:22
donne: Pěkná mini.
1 ... 623|624|625|626|627|628|629|630|631 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku