René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.02.2012 - 17:23
René Vulkán: díky Zenge
|
24.02.2012 - 16:49
|
24.02.2012 - 16:02
Květka Š.: Ty zkrátíš si cestu
pšeničným polem na konci milá tě čekala, jen co tě zahlédla šťastně se usmála. Hned ji dáš kytku z barevných kvítků co rostou v pšenici úžasně vonící… |
24.02.2012 - 15:29
René Vulkán: oves mezi tím sežrali koně a makrobiotici ve vločkách
|
24.02.2012 - 15:13
Psavec: Ten oves není poeticky založený. Ovšem jinak je to ST.
|
24.02.2012 - 13:38
churry: *!*
|
24.02.2012 - 12:52
zvířenka: René Vulkán: ..v pantoflích???:-))
|
24.02.2012 - 12:14
6thSun: Moučně sytá.
|
24.02.2012 - 11:52
René Vulkán: zvířenka: a já se netěším na osinu v p.....
:) |
24.02.2012 - 11:25
|
24.02.2012 - 11:18
René Vulkán: severanka: Nezapomněl jsem na oves, ale nevěděl, kvůli rýmu, jak tam napasovat "dovez, ves, sloves"
nebo - ovsa - hopsa? :-) |
24.02.2012 - 10:53
severanka: ...a na oves jsi zapomněl!?:-)
|
24.02.2012 - 10:36
labuť: Už aby to obilí začalo rašit... :-)
|
24.02.2012 - 10:18
Kapka: ST !!!!
|
24.02.2012 - 10:01
zagrabiiina: dýchá na mě čas sklizně :) ST!
|
23.02.2012 - 19:27
zaba.zuzla: SkvoSTná !!!
|
23.02.2012 - 17:53
Bíša: Pěkná podobenství!
|
23.02.2012 - 17:48
severanka: ..jejda!Zachutnala ...:-)
|
23.02.2012 - 17:46
zenge: jak malíř pískem oslepen
dávám ti ST ,,jen´´ |
23.02.2012 - 17:46
René Vulkán: zenge: vepřový koleno, mňam, já se mírně postil, ale taky dobrý
|


