René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
24.02.2012 - 17:23
René Vulkán: díky Zenge
24.02.2012 - 16:49
zenge: vítr z kukuřic
ukázala jednu z plic
:)
24.02.2012 - 16:02
Květka Š.: Ty zkrátíš si cestu
pšeničným polem
na konci milá tě čekala,
jen co tě zahlédla
šťastně se usmála.
Hned ji dáš kytku
z barevných kvítků
co rostou v pšenici
úžasně vonící…
24.02.2012 - 15:29
René Vulkán: oves mezi tím sežrali koně a makrobiotici ve vločkách
24.02.2012 - 15:13
Psavec: Ten oves není poeticky založený. Ovšem jinak je to ST.
24.02.2012 - 13:38
churry: *!*
24.02.2012 - 12:52
zvířenka: René Vulkán: ..v pantoflích???:-))
24.02.2012 - 12:14
6thSun: Moučně sytá.
24.02.2012 - 11:52
René Vulkán: zvířenka: a já se netěším na osinu v p.....
:)
24.02.2012 - 11:25
zvířenka: Těším se...na máky a chrpy v obilí...všechno vidím, slyším,cítím...
Díky,hřejivá.
:-))
24.02.2012 - 11:18
René Vulkán: severanka: Nezapomněl jsem na oves, ale nevěděl, kvůli rýmu, jak tam napasovat "dovez, ves, sloves"

nebo - ovsa - hopsa?
:-)
24.02.2012 - 10:53
severanka: ...a na oves jsi zapomněl!?:-)
24.02.2012 - 10:36
labuť: Už aby to obilí začalo rašit... :-)
24.02.2012 - 10:18
Kapka: ST !!!!
24.02.2012 - 10:01
zagrabiiina: dýchá na mě čas sklizně :) ST!
23.02.2012 - 19:27
zaba.zuzla: SkvoSTná !!!
23.02.2012 - 17:53
Bíša: Pěkná podobenství!
23.02.2012 - 17:48
severanka: ..jejda!Zachutnala ...:-)
23.02.2012 - 17:46
zenge: jak malíř pískem oslepen
dávám ti ST ,,jen´´
23.02.2012 - 17:46
René Vulkán: zenge: vepřový koleno, mňam, já se mírně postil, ale taky dobrý
1 ... 627|628|629|630|631|632|633|634|635 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku