René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.03.2012 - 21:31
Kapka: Hezký! Až na podruhé jsem pochopila, o co jde :-)
|
06.03.2012 - 20:18
WAYWARD: ...*
|
06.03.2012 - 19:55
jita.1965: :-)) ST!
|
06.03.2012 - 19:54
jita.1965: Ne každý je obdažen dívat se srdcem. Zaplať Bůh za ty, co to umějí!
ST! |
06.03.2012 - 19:03
Princezna Smutněnka: Jo jo, tohle se mi moc líbí.. :)
|
06.03.2012 - 18:57
Liška76: tedyyy ty klásky ti suprově STojí...nejsi zemědělec???Hihihihihihi:))
|
06.03.2012 - 17:51
Liška76: Moc pěkné:))
|
06.03.2012 - 17:49
|
06.03.2012 - 17:16
|
06.03.2012 - 17:02
René Vulkán: labuť: dal jsem ji do této sekce hlavně proto, že v té sekci nic nemám. Tak ať je to pestrý.
|
06.03.2012 - 17:00
labuť: Jelikož jsi dal báseň do této sekce, má zcela jiný rozměr, než by se mohlo zdát na první přečtení... :-)
|
06.03.2012 - 16:38
Siorak: Na lidovou poezii je to dost netriviální, ale jinak fajn.
|
06.03.2012 - 12:45
churry: Paulmatthiole: Jednosměrno...
|
06.03.2012 - 09:32
René Vulkán: bameka: ano, v Bibli se několikrát opakuje - mají oči ale nevidí, mají uši ale neslyší. Jak pravdivé.
|
05.03.2012 - 21:46
Paulmatthiole: Oči jsou jen vstupní brána. ST.
|
05.03.2012 - 21:09
Bíša: Hmm!!!
|
05.03.2012 - 20:26
bameka: Prorok Henoch měl kdysi prohlásit přibližně toto: Vy lidé. Máte oči, aby jste viděli a uši, aby jste slyšeli. A přece nevidíte a neslyšíte.
|
05.03.2012 - 20:14
Siorak: :-D
|
05.03.2012 - 14:07
labuť: Ta nepotřebuje komentář, je jasná, stručná a k věci :-))
|
05.03.2012 - 14:05
labuť: Není co dodat, tak to je...
|


