René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře k dílům uživatele :
25.02.2012 - 14:16
Jaromila: ajajaj
|
25.02.2012 - 14:02
WAYWARD: ...*
|
25.02.2012 - 13:57
Bíša: Krásné tápání...
|
25.02.2012 - 13:23
ivkaja: Koukám, že zatím co jsem měla "Librespauzu", vyrostl tu úchvatný básník... posílám ST a ovesný polibek....-)
|
25.02.2012 - 13:21
ivkaja: Jo a díky za anotaci, až se červenám....
|
25.02.2012 - 13:21
ivkaja: ty si zasloužíš úplné utipování.-) No fakt!!! Takhle napsané mě to přijde jako nádech a výdech...
dobře, nebudu to opisovat..-) |
25.02.2012 - 12:50
poustevník Jirka: Pěkná obilní - žena, to je úroda... :o)
|
25.02.2012 - 12:08
carodejka: Řečeno mnoho, moc pěkné.
|
25.02.2012 - 11:28
Květka Š.: Zvonky se rozezní
až přijde jejich čas... |
25.02.2012 - 09:27
mutil: zvonkohra to bude velká
až pro med vletí včelka k tomu dva musí být jeden vypravěč a druhý co slyšet musí chtít ... a nejen slova |
25.02.2012 - 08:18
Tomáš: Vítr v obilí
každý klásek opylí...:-) ST ! |
24.02.2012 - 20:52
Bíša: Hezké vyznání lásky!*
|
24.02.2012 - 20:50
Mirka Hedbávná: Náramnej přírodopis.. chi, chi
|
24.02.2012 - 20:22
Maryje...: ...krásná...ST.
|
24.02.2012 - 20:20
|
24.02.2012 - 19:32
|
24.02.2012 - 18:44
Paulmatthiole: Krásný je pohled
na před sklizní klasy tak jako na Tvé při lásce vlasy... hezky, René, ST :-) |
24.02.2012 - 17:48
|
24.02.2012 - 17:28
umělec2: Já to mám zakázané, prý aby se nenanesl domůbordel.Tak kloužu. T
|
24.02.2012 - 17:24
René Vulkán: zenge:
vítr z kukuřic ukázala jednu z plic a foukal tak slabě že sotva by jej někdo našel tu plíci mu zachvátil černý kašel |


