Noční vlaky

» autor: René Vulkán
Nakonec se budu chodit dívat na noční vlaky
a modrofialová světla vyhybek
z letitého hluku

Pro tmu sluchu
a pro ticho v očích
vzpomenu na první polibek a
tep............tep..…...tep….tep..tep.tepteptep
mi rychleji..............po......... po....... po......poposkočí
Tipů: 44
» 14.03.12
» komentářů: 22
» čteno: 708(44)
» posláno: 0


» 14.03.2012 - 22:20
Hmm!*
» 14.03.2012 - 22:22
Nostalgická pocitovka ... hezká ... byl jsem tam s tebou také.
» 14.03.2012 - 22:31
Znám takové vzpomínky, co rozbuší tep aniž bychom chtěli...
» 14.03.2012 - 22:32
...
je zvláštní, že vlaky a nádraží bývají častou inspirací básníkům
a protože pro vlaky mám slabost i onu poezii mám ráda
:-)
» 14.03.2012 - 22:51
Es...........es.......es....es...eSTé rychle poposkočilo taktéž...
» 14.03.2012 - 23:54
krásná atmosféra.. někdy chodím na nádraží přemýšlet, pozoruji lidi kolem sebe, nejsem tam sama a přeci jsem..
» 15.03.2012 - 00:05
***

juuu, ta chutná jako noc v kornoutu, oříšky z hvězd dochucená
hu, huuuu ... a táááák kouzelně do vagónků naložená ...

KrásnoST, Rado *-)

***
» 15.03.2012 - 07:15
duše když vypráví..jdu s ní..
» 15.03.2012 - 08:03
...moc pěkný ...nějak mi poposkočil tep!
» 15.03.2012 - 08:17
jo silný to je..ST!
» 15.03.2012 - 08:49
Moc hezká.
» 15.03.2012 - 09:13
taky se mi líbí...
» 15.03.2012 - 11:10
Kdyby vlaky mohly vyprávět..
ST!
» 15.03.2012 - 11:14
Pouhé ST
» 15.03.2012 - 15:20
Romantika nočních vlaků, moc pěkné...
Rozjely se mi vzpomínky
ST
» 15.03.2012 - 18:32
Paulmatthiole
Btw, kolik lidí se seznámilo díky jízdě ve vlaku? ST :-)
» 17.03.2012 - 16:06
Moc se mi líbí :o))
» 17.03.2012 - 17:26
...až..budu nosit nach... ***
» 17.03.2012 - 22:53
hezkýýýýý
» 17.03.2012 - 23:10
První polibek a první záchvěv srdce, jeho náhlé rozbušení a smyslů zbavení, malé zahlušení, to je prostě láska. :-)
» 30.03.2012 - 09:24
Vzpomínky dokážou věci ...
» 08.04.2012 - 23:04
dodokonalé!

Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
Předchozí: Jak svět přichází o básníky | Následující: Seminář
« jméno
« heslo
» Registrace
» Zapomenuté heslo?
narozeniny
Ina [1]


© 2011 - 2021 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku
Ceske-casino-online.cz

Online hry zdarma.

Ostružina

Zábavný blog plný fotek nejen o bydlení, dekoracích, zahradě.