René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
04.03.2012 - 09:44
hloubavá: Mně už kvetou! :-))
04.03.2012 - 09:43
hloubavá: Starej - ale pořád dobrej!
04.03.2012 - 08:51
poustevník Jirka: Dočetl jsem :o)
04.03.2012 - 07:24
Liška76: hihihihi
03.03.2012 - 22:15
jita.1965: Díváš se poetickýma očima a to je moc dobře :-))
03.03.2012 - 22:14
jita.1965: Taky už jsem viděla.. ST!
03.03.2012 - 20:32
CRASH: Už jo? To je fofr. Přitom dneska byla docela kláda. :-D
03.03.2012 - 20:32
jc senior: René Vulkán: ...dospěl jsi a prohlédl.
03.03.2012 - 18:31
churry: ***
03.03.2012 - 18:25
Rezina: A že mají sílu!
STejně jako tvá miniaturka
03.03.2012 - 18:10
René Vulkán: jc senior: zažil jsem obě varianty života. Bez Boha a s Bohem a můžu říct, že s ním se mi i žije kupodivu volněji.
Umírání ještě posoudit nemůžu.
Dík moc za komentář.
03.03.2012 - 15:12
churry: Výstižno "o)
03.03.2012 - 15:11
churry: ***
03.03.2012 - 10:52
jc senior: já sněženky že dosud marně hledám po okolí
tak zimu vyháním bodcem na francouzské holi
:o))
03.03.2012 - 10:05
jc senior: ..bez Boha se volněji žije,
s Bohem se lehčeji umírá...
**
03.03.2012 - 08:37
Siorak: Jestlipak už rostou ...
02.03.2012 - 20:33
severanka: ...až bodla svou sněženkovou krásou!:-)
02.03.2012 - 20:29
Bíša: Ale to krásné jsi napsal!*
02.03.2012 - 20:26
Paulmatthiole: Život má velkou sílu i ve svých nejkřehčích podobách :-)
02.03.2012 - 12:48
Liška76: Supermini:))
1 ... 622|623|624|625|626|627|628|629|630 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku