René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
10.03.2012 - 20:37
Siorak: Krásná. Já už mám tu stříbrnou za sebou. Je to jako film plný zvratů. Drama.
09.03.2012 - 21:53
Bíša: **
09.03.2012 - 20:44
Kapka: Pěkné.
09.03.2012 - 20:28
labuť: Hezká mini... stříbrná svatba, moje naštěstí ještě daleko... :-)
09.03.2012 - 19:30
čubík: Stříbrná svatba
stříbrné vlásky
není tu klatba
na skutky lásky.
09.03.2012 - 18:39
Květka Š.: Ohňostroj mám ráda..(ST)*
09.03.2012 - 17:27
Hazentla: Kapka vody. Blesků bleskostroje.
Mokrý schody. Stopy tvoje.
----
mně by se to víc líbilo:

Kapka vody. Blesků stroje. (nebo bleskostroje)
Mokrý schody. Stopy tvoje.
----
ale neber to jako kritiku, prosím...jenže mi tam ty dvě slabiky tak zadrhly jinak slušně nadupanej úvod :)
09.03.2012 - 17:06
churry: Ho ho ho, jablíčka panenská***
09.03.2012 - 17:06
René Vulkán: churry: myslíš, jestli je pravda, že jseme láskou nasyceni nebo, že mám stříbrnou svatbu?
09.03.2012 - 17:00
churry: Špit: Je to však pravda? Nebo není...***
09.03.2012 - 16:59
René Vulkán: Liška76: Tak zaber :-)
09.03.2012 - 16:50
Liška76: lásky se lze nasytit?To mám hodně co dohánět...hihihi:)ST!!
09.03.2012 - 10:20
Kajuta: Pan otec jablka neuhlídá. :)
09.03.2012 - 09:37
Jana M.: I když tvrdíš, že nevíš, jak to napsat, napsal jsi to krásně.
08.03.2012 - 13:45
jc senior: za doly za hory
za čený les
od ženy parohy
smutně si nes
**
07.03.2012 - 19:02
madanik: Super, není co dodat ,-)
07.03.2012 - 18:46
madanik: Zajímavé a moc !!
07.03.2012 - 10:28
6thSun: Dobrej pokus!:-)
06.03.2012 - 21:42
Bíša: STIP!*
06.03.2012 - 21:34
Paulmatthiole: ST také neuletí :-)
1 ... 619|620|621|622|623|624|625|626|627 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku