René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
27.02.2012 - 20:15
Bíša: Dá se s těmi pode mnou jen souhlasit...
27.02.2012 - 18:51
Květka Š.: Ano,určitě tam celá zkoprnělá seděla dost dlouho...
27.02.2012 - 12:45
Lota: ...
tu Lota, ale ne Lotova žena :-)))
hodně jsem se pobavila :-)))
když někdo telefonuje hlasitě na celou tramvaj, mám podobné reakce jako Tvůj kamarád, ale nemám odvahu je realizovat :-)))
27.02.2012 - 12:37
umělec2: Děkuji, nevím proč, nemám zač.
27.02.2012 - 12:35
umělec2: Sháním žebřík uvazuji lano. Hrablo lopatu na střechu. Ještě vodku na zdraví než mne zem pozdraví.
27.02.2012 - 12:33
umělec2: Kala mi ta ta mi to kalí!
27.02.2012 - 12:29
umělec2: Ono je dobré vůbec nechat bý, občas i sýt nebo sít. Naděje, že se něco uděje.
27.02.2012 - 12:26
umělec2: Mobil používám. Nemám ho rád. Nemám ho rád u oběda. Ani u večeře. Natož v noci. Snídani mi skazí. Vy moji drazí co mi voláte zvoláte co s ním?
27.02.2012 - 10:54
bameka: Jako Kapka přečetl a nelituju. Já nesnáším mobily hlavně v autobuse nebo ve vlaku. Hlavně "důležité hovory" jako "jsem ve vlaku a jedu domů". Počínání hlavního hrdiny je mně docela sympatické, ale podle Gutha-Jarkovského určitě nebylo. V tomto konkrétním případu by to asi bylo na dost obšírnou debatu, pokud bychom chtěli být co nejspravedlivější.
27.02.2012 - 10:24
labuť: ...věci mezi nebem a zemí...
27.02.2012 - 10:13
vavaoko: Curacao je hnusné, ale báseň je fajn. ST
27.02.2012 - 10:11
vavaoko: Přečetl jsem. Snadno. Bavil jsem se. ST
27.02.2012 - 09:58
René Vulkán: Aka: Tak dlouho jsem ti unikal a dohnals mě. To víš, dvacítk!, Mám strach, že bych, ač šťastně ženatý, ujel. Jsem v kritickém věku, kdy si prej chlap uvědomuje, že mu něco utíká a snaží se ještě něco užít...
27.02.2012 - 09:57
Hazentla: :))))))
27.02.2012 - 09:46
Kapka: Přečetla, nelituji.
27.02.2012 - 09:32
Aka: co jsem se tě nahledala a už jsem tě dohnala.Miluji Tvůj druh humoru a tak uctivý hlubosklon.Dvacítka,2 čyřicítky,šedesátka i osmdesátka jsou nadšené a tvdí,že se Ti musí započítat 5 komantářů-právě se spolu perou . AKA
26.02.2012 - 23:28
Tichá Šárka: Velice důstojná oslava obyčejného okamžiku.
26.02.2012 - 20:52
carodejka: Hezká báseň i rýmy.
26.02.2012 - 20:08
Mbonita: tápání..je tanec motýlů
26.02.2012 - 20:03
Mbonita: citovka...aneb cesta básníkovou duší
1 ... 624|625|626|627|628|629|630|631|632 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku