René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře k dílům uživatele :
29.05.2012 - 00:21
Lota: ...
Šťastný prorok
co rozdává takováto poselství,
když šumí vesmírem mladé listoví
a kmeny rozkvetou
rozčeří se šero lidských srdcí
*
28.05.2012 - 23:52
Lota: ...
pro mě, květ kaštanu, je symbolem maturit :-)
28.05.2012 - 21:54
Jana M.: Už to tu jednou zaznělo, ale já to zopakuju - je co závidět.
27.05.2012 - 22:00
Jana M.: A zase tu cítím Skácela. Krása v pár slovech.
27.05.2012 - 14:13
slečna.závist: super, mrazí
25.05.2012 - 16:57
jc senior: až voskovice zhnědnou
a ostny zmůže spánek
leskle oblé vběhnou
do dětských radovánek
**
24.05.2012 - 00:02
René Vulkán: Psavec: básněnka: labuť: dík moc za komentáře
23.05.2012 - 23:11
Psavec: Kvetoucí kaštany, to je parádní podívaná, ST.
23.05.2012 - 19:59
Jana M.: Déšť poetiky.
23.05.2012 - 18:45
básněnka: před mým oknem je alej kaštanů,jejich zelené prSTy hladí okolí,ševelí větrem...i v Tvé básni je slyším
23.05.2012 - 17:31
Květka Š.: ST...vidím je z okna
23.05.2012 - 16:31
labuť: Příroda v květnu nám naděluje plnými hrstmi, stejně jako Ty ve své poezii. Otvíráš nám oči a učíš nás vidět kolem sebe...
22.05.2012 - 16:06
Marcone: Pro mě je ta moje taky dokonalá:-D.ST.
21.05.2012 - 22:24
Jana M.: Skvěle vystiženo.
20.05.2012 - 19:07
Rezina: Může být něco hezčího?
ST
20.05.2012 - 08:33
Slávka: Máš dar z lidských darů nejvyšší. Blízkost člověka a skutečného přítele na celý život*
20.05.2012 - 08:20
severanka: ...skvělé zjištění!:-)
Gratuluji!
19.05.2012 - 16:38
Offline.Uzivatel: Po měsíci a půl zde hodnotím dílo... jelikož tohle je opravdu na ST... a závidím Ti.
19.05.2012 - 10:07
labuť: A to je přeci moc dobře! Celé jsi to hezky napsal...
18.05.2012 - 22:23
churry: ...dopovězená věta, plná harmonie...
1 ... 596|597|598|599|600|601|602|603|604 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku