René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.01.2013 - 17:02
René Vulkán: pěkný časy
|
26.01.2013 - 17:01
ttragelaf: .. že jsem tak smělý, co dobrého jste asi na ohništi měli ?
|
26.01.2013 - 16:22
CULIKATA: Nebylo Ti zima?)
|
25.01.2013 - 22:24
jc senior: ...to byla jen reakce na komentář od Bastet
:o) |
25.01.2013 - 18:47
René Vulkán: jc senior: já vím, že přebývá noc, chtěl jsem tenkrát asi před 28 lety ten řádek natáhnout, abych vytvořil z té sloky skluzavku
|
25.01.2013 - 17:04
la loba: ST
|
25.01.2013 - 15:57
jc senior: Přebývá "noc" v čtvrtém řádku
snad břicho že si chtěla hřát sníh líně lehl na zahrádku a oklapóšil vinohrad * |
25.01.2013 - 11:37
René Vulkán: EEvellina:
Myslíš Wabiho Daňka nebo Wabiho Ryvolu? |
25.01.2013 - 10:13
vavaoko: Měl jsem moc rád ty podzimní vandry.. Vlastne i ty ostatní.Bylo jich moc, ale teď již belhám. Díky za budíček pro vzpomínky. ST
|
25.01.2013 - 09:14
René Vulkán: Kars: já jsem měl od těch dvaceti taky prodlevu až do nějakých 43 let.
|
25.01.2013 - 08:59
Kars: Takhle se rodí básníci, když umí vnímat mladíci.
Mě napadlo popsat co cítím až v důchodu |
25.01.2013 - 07:46
Jan Maren: Taky jsem jezdil rád doma na čundr,
a rád jsem měl i můj táta "holunder". Pak řeč jsem musel zaměnit, abych tu vůbec mohl žít. . . (Holunder = česky bezinky) ST ! |
25.01.2013 - 00:50
Psavec: vandrovali vandrovníci, ST.
|
25.01.2013 - 00:30
René Vulkán: zenge: Jo. jezdí
stále existují osady, potlachy |
24.01.2013 - 22:10
Květka Š.: :-)...dobrý..
|
24.01.2013 - 19:45
EEvellina: moje parketa, připomíná mi Wabiho...ST
|
24.01.2013 - 19:38
Kapka: René Vulkán: My do Svojšic každý rok, měli jsme to blízko, ale PORTA byl kus dorta :))) a různé jiné, to byly časy, plné krásy... Ahoj!
|
24.01.2013 - 19:38
|
24.01.2013 - 18:16
básněnka: vidím tě...a usmívám se večerem..jaké to asi bylo..vandrování
|
24.01.2013 - 18:05
René Vulkán: Kapka: taky jsme jezdívali, třeba do Svojšic na Slunovrat a Letorost
|


