René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.01.2013 - 16:51
la loba: St nádherně jsi to napsal a tak to je:-)
|
18.01.2013 - 15:48
básněnka: nezbývá mi než souhlasit... s tím zázrakem...ST
|
18.01.2013 - 14:35
severanka: ...jedne z nejkrásnějších věcí v žitotě,kterou si pamatujeme do smrti!
|
18.01.2013 - 14:18
Kapka: Tak to je, a pěkně vyjádřené... ST
|
18.01.2013 - 13:44
Dota Slunská: Já ten patos chápu a je mi příjemnej. :)
|
18.01.2013 - 13:20
6thSun: takovýto patos (nemyšleno zle) nemůže na Libresu (Literu) neuspět...na mě je to ale přece jenom trochu dlouhý :-))
|
18.01.2013 - 13:03
Květka Š.: Přesně tak,krásně jsi to napsal...ST))
|
18.01.2013 - 12:46
labuť: A ten, kdo to tak vnímá má srdce a duši na správném místě.!
|
18.01.2013 - 12:08
|
18.01.2013 - 11:54
ttragelaf: když položen tak
na kavalec rozený odvržen jak žvanec nechtěn od ženy svět šprušle postele po sté nevidět a nenávidět bude ... co má povědět ? (až mě začlo mrazit- já to nechtěl zkazit, tak i tak to je housle i řemen: oboje) |
18.01.2013 - 11:21
Actafool: krásně popsaná jedna z nejčistších věcí! ST!
|
18.01.2013 - 11:16
myšlenka pouhá: ... to když... si mnozí nedokáží ani představit... jaký je to pocit... nepopsatelný... Krásně jsi to napsal... ST
|
18.01.2013 - 00:15
Sisinka: Opravdu hodně výřečné a vypovídající
|
17.01.2013 - 19:57
Psavec: Za ST.
|
17.01.2013 - 17:20
ttragelaf: René Vulkán: Vždycky se ptám, proč trpím? Pak se podívám, kdo trpí víc. A teprv se zastydím...to jsem chtěl říct.... no zase se stydím
|
17.01.2013 - 15:21
René Vulkán: ttragelaf: hmm
|
17.01.2013 - 14:36
ttragelaf: ... ten megapříběh
se stotisíci vět SuperStar a tak Marek, Lukáš, Jan.. hlásá do všech stran jak miloval Bůh svět syna na marách ach - nenávidět ? ten příběh nelze než sám se zastydět |
16.01.2013 - 21:26
Kars: ST
|
16.01.2013 - 20:27
Actafool: perfektní! ST
|
16.01.2013 - 20:25
zenge: ST!
|


