René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.02.2013 - 17:22
Kajuta: Host do pohádky x Těžká hodina..
|
02.02.2013 - 16:09
Mbonita: nedokonalosti..to je skutečný život
chyby jdou ochozené schody..co se smekají... |
01.02.2013 - 17:10
vavaoko: ST
|
01.02.2013 - 16:40
básněnka: smítko vin prošedlých...smeť přec...kdo z nás je čistý a kdo voda křišťálová ? Chyby dělají se pořád znova...
|
01.02.2013 - 16:29
6thSun: je dobrý žít v jistotě, že kdybych se vožral (a že to taky umím) a náhodou se mi zachce, budu si pak moct klidně kliknout na Tvoji báseň...díky, život je hned veselejší! :-)
|
01.02.2013 - 15:54
René Vulkán: 6thSun: už jsem název rozšířil i pro vožralý
|
01.02.2013 - 15:27
jantar: horizont všeho za námi, před námi ST
|
01.02.2013 - 14:09
6thSun: dobrý, ale kdybych byl vožralej, tak se mně jen těžko podaří kliknout na ten subtilní název básně :-)
|
01.02.2013 - 13:48
myšlenka pouhá: co takhle puzzle s vílou
zase chtěla bych být malou hřát se na sluníčku v trávě a nemuset nic právě... nutně udělat... |
01.02.2013 - 13:32
|
01.02.2013 - 12:13
nejsembásník: jde-li o Šeše Rulandské,
splín vzdá se brzy vlády své ... |
01.02.2013 - 10:47
jc senior: dávno je pokryl prach a splín
obrázky potrhaných leporel k nim vrátit, vrátit bych se chtěl v čase vlastních šedivin * |
28.01.2013 - 23:14
zelená víla: super...
|
28.01.2013 - 17:40
s.e.n: René Vulkán: tvá báseň je grunt-komentář lunt.
Tvá báseň je krásná, já to módnějším stylem-jako ty- neumím. Tak nebuď skromný, umíš! |
27.01.2013 - 16:13
René Vulkán: s.e.n: díky za komentář, který je ještě lepší než básnička sama
|
27.01.2013 - 15:37
s.e.n: Něco že přebývá?
Já zas-že chybí, ale vcelku je to ryzí, leč tyhle vzpomínky vhodí úsměv na tvář když tehdy jsi čundroval, dobře to přece znáš. Žebradlo, kytara a holý zadek a co scházelo, měl kámoš Radek. Peníze žádný-pole nás živilo to byly časy! Zas by se čundřilo kdyby si na chvíli roky ďas vzal. Kdo by se nepřidal? řekni mi, aniž bys lhal. |
27.01.2013 - 11:45
René Vulkán: labuť: Péčkej, ono ti není dvacet?
|
27.01.2013 - 01:50
labuť: Zasnila jsem se když mi bylo dvacet... díky :-)
|
26.01.2013 - 20:17
s.e.n: Krásné spojení generační a odvěké-hezčí není,
báseň dojímá svým příkladem lásky k dítěti.I opačně děťátko svírá pěstičku,připoutává se. |
26.01.2013 - 17:05
René Vulkán: CULIKATA: Zima?
měl jsem tehdy spacák, mumii bílou s rudýma kytičkama -říkal jsem tomu vzoru maskování do hořící buše byl hvězdářskej - byly přes něj vidět hvězdy kamarádi si ke mě do spacáku dávali na noc chladit pivo karimatky neexistovaly ... ale byli jsme tvrdí, nadšení, mladí ... trdla |


