René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
02.02.2013 - 17:22
Kajuta: Host do pohádky x Těžká hodina..
02.02.2013 - 16:09
Mbonita: nedokonalosti..to je skutečný život
chyby jdou ochozené schody..co se smekají...
01.02.2013 - 17:10
01.02.2013 - 16:40
básněnka: smítko vin prošedlých...smeť přec...kdo z nás je čistý a kdo voda křišťálová ? Chyby dělají se pořád znova...
01.02.2013 - 16:29
6thSun: je dobrý žít v jistotě, že kdybych se vožral (a že to taky umím) a náhodou se mi zachce, budu si pak moct klidně kliknout na Tvoji báseň...díky, život je hned veselejší! :-)
01.02.2013 - 15:54
René Vulkán: 6thSun: už jsem název rozšířil i pro vožralý
01.02.2013 - 15:27
jantar: horizont všeho za námi, před námi ST
01.02.2013 - 14:09
6thSun: dobrý, ale kdybych byl vožralej, tak se mně jen těžko podaří kliknout na ten subtilní název básně :-)
01.02.2013 - 13:48
myšlenka pouhá: co takhle puzzle s vílou
zase chtěla bych být malou
hřát se na sluníčku v trávě
a nemuset nic právě... nutně udělat...
01.02.2013 - 13:32
labuť: Životní cesty
vzpomínky s gesty
slunce i stín

kalkulace

splín
01.02.2013 - 12:13
nejsembásník: jde-li o Šeše Rulandské,
splín vzdá se brzy vlády své ...
01.02.2013 - 10:47
jc senior: dávno je pokryl prach a splín
obrázky potrhaných leporel
k nim vrátit, vrátit bych se chtěl
v čase vlastních šedivin
*
28.01.2013 - 23:14
zelená víla: super...
28.01.2013 - 17:40
s.e.n: René Vulkán: tvá báseň je grunt-komentář lunt.
Tvá báseň je krásná, já to módnějším stylem-jako ty- neumím.
Tak nebuď skromný, umíš!
27.01.2013 - 16:13
René Vulkán: s.e.n: díky za komentář, který je ještě lepší než básnička sama
27.01.2013 - 15:37
s.e.n: Něco že přebývá?
Já zas-že chybí,
ale vcelku je to ryzí,
leč tyhle vzpomínky
vhodí úsměv na tvář
když tehdy jsi čundroval,
dobře to přece znáš.

Žebradlo, kytara a holý zadek
a co scházelo,
měl kámoš Radek.
Peníze žádný-pole nás živilo
to byly časy! Zas by se čundřilo
kdyby si na chvíli roky ďas vzal.

Kdo by se nepřidal?
řekni mi, aniž bys lhal.
27.01.2013 - 11:45
René Vulkán: labuť: Péčkej, ono ti není dvacet?
27.01.2013 - 01:50
labuť: Zasnila jsem se když mi bylo dvacet... díky :-)
26.01.2013 - 20:17
s.e.n: Krásné spojení generační a odvěké-hezčí není,
báseň dojímá svým příkladem
lásky k dítěti.I opačně děťátko svírá pěstičku,připoutává se.
26.01.2013 - 17:05
René Vulkán: CULIKATA: Zima?
měl jsem tehdy spacák, mumii bílou s rudýma kytičkama -říkal jsem tomu vzoru maskování do hořící buše
byl hvězdářskej - byly přes něj vidět hvězdy
kamarádi si ke mě do spacáku dávali na noc chladit pivo
karimatky neexistovaly ...
ale byli jsme tvrdí, nadšení, mladí ... trdla
1 ... 551|552|553|554|555|556|557|558|559 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku