René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.01.2013 - 19:10
labuť: Touha a smutek v málo slovech...
|
13.01.2013 - 16:00
|
13.01.2013 - 13:31
Mbonita: nikdo z nás nechce usychat
|
13.01.2013 - 12:50
René Vulkán: básněnka: ono to tak o mně úplně není
|
13.01.2013 - 11:58
Toulavá: ST nádherné... :)
|
13.01.2013 - 11:57
churry: ...kdo slyší?
(S)něžná sova*** |
13.01.2013 - 11:35
|
13.01.2013 - 11:34
|
13.01.2013 - 10:57
krizekkk: ST*
|
13.01.2013 - 10:08
básněnka: ..a to já udělám ráda...:-)..ST
|
13.01.2013 - 09:12
vavaoko: ST
|
13.01.2013 - 08:57
|
13.01.2013 - 00:46
Kajuta: seMyšová. :)
|
10.01.2013 - 22:07
zelená víla: ST
|
10.01.2013 - 21:40
labuť: ... já myslím, že sněhový tunýlek se blíží...
|
10.01.2013 - 18:46
Mbonita: ozvěna zkřehlých stěn
zem co ještě přikryje se sněhovou peřinou snů jdu po peří do naděje zádveří... |
09.01.2013 - 19:03
zenge: ST za tunýlky:)
jenž jsou dnes populární |
09.01.2013 - 11:18
Květka Š.: ..a ty myši slyší?
|
09.01.2013 - 11:00
severanka: ...jo,slyším teď i trávu růst,když je sněhu půst!:-)
|
09.01.2013 - 10:49
vavaoko: Příliš (s) něžná zima. St
|


