René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
14.01.2013 - 19:10
labuť: Touha a smutek v málo slovech...
13.01.2013 - 16:00
jc senior: ...vědomí...
i to málo stačí!
*
13.01.2013 - 13:31
Mbonita: nikdo z nás nechce usychat
13.01.2013 - 12:50
René Vulkán: básněnka: ono to tak o mně úplně není
13.01.2013 - 11:58
Toulavá: ST nádherné... :)
13.01.2013 - 11:57
churry: ...kdo slyší?
(S)něžná sova***
13.01.2013 - 11:35
churry: ...po větru poslat vzkaz
Žiju, jsem tu...
Vypudit osamění z nás
Přijmout identitu
13.01.2013 - 11:34
zenge: krátce ST

ps: ukradls´ mi název:-)
13.01.2013 - 10:57
13.01.2013 - 10:08
básněnka: ..a to já udělám ráda...:-)..ST
13.01.2013 - 09:12
13.01.2013 - 08:57
myšlenka pouhá: stýská a moc
tak ti na noc
vleju mízu do žil
aby jsi neuschnul... lísko :-)
13.01.2013 - 00:46
Kajuta: seMyšová. :)
10.01.2013 - 22:07
10.01.2013 - 21:40
labuť: ... já myslím, že sněhový tunýlek se blíží...
10.01.2013 - 18:46
Mbonita: ozvěna zkřehlých stěn
zem co ještě přikryje se
sněhovou peřinou snů
jdu
po peří do naděje zádveří...
09.01.2013 - 19:03
zenge: ST za tunýlky:)
jenž jsou dnes populární
09.01.2013 - 11:18
Květka Š.: ..a ty myši slyší?
09.01.2013 - 11:00
severanka: ...jo,slyším teď i trávu růst,když je sněhu půst!:-)
09.01.2013 - 10:49
vavaoko: Příliš (s) něžná zima. St
1 ... 556|557|558|559|560|561|562|563|564 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku