René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.01.2013 - 18:04
Kapka: Taky se mi to líbí, mám podobné vzpomínání při folkovém setkávání. ST
|
24.01.2013 - 18:03
René Vulkán: Bastet: jo, ta noc tam přebývá
určitě jsem to chtěl natáhnout kvůli grafice, aby byl ten řádek delší než předchozí a byla z té sloky skluzavka |
24.01.2013 - 17:59
Bastet: Tos napsal ve dvaceti? Dobré. Má to atmosféru bez zbytečných klišátek. Jen mi přebývá ta "noc" ve 4.řádku první sloky (zdvojená s 2.řádkem).
|
24.01.2013 - 13:55
E.T.Jane: ProSTě jen týýjo! Špičková, není co dodat! **
|
23.01.2013 - 09:43
|
22.01.2013 - 08:48
Kajuta: :)
|
21.01.2013 - 22:31
Jana M.: Na tohle jen mlčky tiše zírám...
|
20.01.2013 - 21:41
Rikitan: Tip a záložka.
Je to hezká báseň, hodně vypovídající. Mluví sice jenom o jednom pohledu, nemluví o Jeho lásce k nám, ale sedí. Sedí a mrazí. |
20.01.2013 - 19:20
zdá se, že Jej na kříži drží naše hříchy.. ale myslím, že je to ještě jinak. copak by se nedokázal osvobodit, kdyby šlo jen o zlo z naší strany. Myslím, že ho tam drží hlavně láska k nám. Ta je silnější než naše viny. To mě napadlo při četbě tvé básně, je oslovující a inspirativní.
|
20.01.2013 - 19:17
čím dál lepší.. souhlasím s mnoha komentáři co tu jsou..
|
20.01.2013 - 15:28
René Vulkán: TetaKazi: to jsem rád
|
19.01.2013 - 20:08
TetaKazi: Potkával jsem trpící
a byli mi cizí Chybí mi slova na komentář, tak jen - donutilo mě to několikrát se sem vrátit... ST |
19.01.2013 - 12:03
krizekkk: Tak tak. Doteky naučí citu. ST
|
19.01.2013 - 09:01
vavaoko: ST
|
19.01.2013 - 00:53
Jan Maren: Zasmál jsem se od srdce nad tvou anotací k tvým miniaturám. Člověk, který umí a dovede vzít sám sebe s humorem, je na nejlepří cestě - kamkoliv ! ST !
|
18.01.2013 - 21:17
Kars: Pravda pravdoucí
|
18.01.2013 - 19:34
Jan Maren: SkvoSTně vypsáno ! Jelikož jse od malička vychoval sám syna, rozumím tomu malíčku. ST !
|
18.01.2013 - 19:27
René Vulkán: 6thSun: Pro tebe, zkrácená:
Nvrz Když najde prs přisaje ústa spojení šňůry tělo vrůstá duše rozplynuly Když chytí človíček malíček zamlží zorničky magický navždycky Lepší? :-) |
18.01.2013 - 17:53
jc senior: Jak se stát dítětem, kéž by to bylo tak snadné...
* |
18.01.2013 - 17:36
jc senior: Svými skutky spíše ty hřeby zatloukáme, dej Pane ať je dokážeme i vyjmout.
|


