René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
24.01.2013 - 18:04
Kapka: Taky se mi to líbí, mám podobné vzpomínání při folkovém setkávání. ST
24.01.2013 - 18:03
René Vulkán: Bastet: jo, ta noc tam přebývá
určitě jsem to chtěl natáhnout kvůli grafice, aby byl ten řádek delší než předchozí a byla z té sloky skluzavka
24.01.2013 - 17:59
Bastet: Tos napsal ve dvaceti? Dobré. Má to atmosféru bez zbytečných klišátek. Jen mi přebývá ta "noc" ve 4.řádku první sloky (zdvojená s 2.řádkem).
24.01.2013 - 13:55
E.T.Jane: ProSTě jen týýjo! Špičková, není co dodat! **
23.01.2013 - 09:43
Sisinka: Ano, opravdu je to magické pouto!
Psáno s láskou!
:-)
22.01.2013 - 08:48
Kajuta: :)
21.01.2013 - 22:31
Jana M.: Na tohle jen mlčky tiše zírám...
20.01.2013 - 21:41
Rikitan: Tip a záložka.
Je to hezká báseň, hodně vypovídající. Mluví sice jenom o jednom pohledu, nemluví o Jeho lásce k nám, ale sedí. Sedí a mrazí.
20.01.2013 - 19:20
zdá se, že Jej na kříži drží naše hříchy.. ale myslím, že je to ještě jinak. copak by se nedokázal osvobodit, kdyby šlo jen o zlo z naší strany. Myslím, že ho tam drží hlavně láska k nám. Ta je silnější než naše viny. To mě napadlo při četbě tvé básně, je oslovující a inspirativní.
20.01.2013 - 19:17
čím dál lepší.. souhlasím s mnoha komentáři co tu jsou..
20.01.2013 - 15:28
René Vulkán: TetaKazi: to jsem rád
19.01.2013 - 20:08
TetaKazi: Potkával jsem trpící
a byli mi cizí

Chybí mi slova na komentář, tak jen - donutilo mě to několikrát se sem vrátit... ST
19.01.2013 - 12:03
krizekkk: Tak tak. Doteky naučí citu. ST
19.01.2013 - 09:01
19.01.2013 - 00:53
Jan Maren: Zasmál jsem se od srdce nad tvou anotací k tvým miniaturám. Člověk, který umí a dovede vzít sám sebe s humorem, je na nejlepří cestě - kamkoliv ! ST !
18.01.2013 - 21:17
Kars: Pravda pravdoucí
18.01.2013 - 19:34
Jan Maren: SkvoSTně vypsáno ! Jelikož jse od malička vychoval sám syna, rozumím tomu malíčku. ST !
18.01.2013 - 19:27
René Vulkán: 6thSun: Pro tebe, zkrácená:

Nvrz

Když najde prs
přisaje ústa
spojení šňůry

tělo vrůstá
duše rozplynuly

Když chytí človíček malíček
zamlží zorničky

magický navždycky

Lepší? :-)
18.01.2013 - 17:53
jc senior: Jak se stát dítětem, kéž by to bylo tak snadné...
*
18.01.2013 - 17:36
jc senior: Svými skutky spíše ty hřeby zatloukáme, dej Pane ať je dokážeme i vyjmout.
1 ... 553|554|555|556|557|558|559|560|561 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku