René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1616
» komentářů: 9425 / 13218
Komentáře k dílům uživatele :
16.01.2013 - 18:40
básněnka: amen...
16.01.2013 - 17:36
churry: ...kéž srdce mé tak lásky plné bylo,
by otřít tvou tvář ruce mé dovolilo...
16.01.2013 - 17:18
Kajuta: Silný dialog a promluvy.
16.01.2013 - 17:17
Kajuta: Poselství v pouhých čtrnácti slovech. Má hloubku, délku i šířku a ještě čtvrtý rozměr.
16.01.2013 - 16:46
Dota Slunská: a tak i ze svých
16.01.2013 - 16:04
EEvellina: silné ST
16.01.2013 - 15:52
Lota: ...
u poslední sloky se mi vybavil mně nedávno daný dotaz
co je víc...spravedlnost nebo milosrdenství ?
když se po dívám ze svého pohledu, prosila bych o milosrdenství
tak se tedy toho budu držet
:)))
16.01.2013 - 14:51
Jan Maren: Krásná, religiózní báseň, René ! ST !
16.01.2013 - 14:40
vavaoko: Jen ST
16.01.2013 - 14:09
s.e.n: Pěkná báseň-
obdivuji tvou víru v dobro a snahu psát příkladně pro druhé.
Možná ani nevíš, že jsou básničky tvé k zamyšlení .Jen těžko docházím k rozhodnému výsledku-třeba já.
16.01.2013 - 14:01
s.e.n: Jo, tehdy jsme zase chtěli být dospělí, ale stejně jsi dětsky upřimný,
tak přece něco co je dar a tvoří charakter.
16.01.2013 - 12:52
severanka: ...ta se ti povedla!
16.01.2013 - 12:38
labuť: Jen pravé poznání udává směr správné cesty...
16.01.2013 - 12:25
Kapka: ST!
16.01.2013 - 12:25
krizekkk: Ta je dobrá... ST
15.01.2013 - 23:12
zelená víla: ať se zazelenám... ST
15.01.2013 - 18:12
Jan Maren: SkvoSTná, krásná modlitbička. Pámbu rozumí každé. ST !
Dal jsem si tě do oblíbených.
15.01.2013 - 18:09
Jan Maren: Nádherný fragment jedné básně !
Hřeje mne a je mi z něho krásně. ST !
15.01.2013 - 08:06
E.T.Jane: Napojit láskou a v tebe vírou
a po myšlenkách posílat..
Naplnit vědomí....
Však všeho s mírou :)
14.01.2013 - 22:49
Jana M.: Hezky jsi to za mě řekl.
1 ... 555|556|557|558|559|560|561|562|563 ... 661

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku