René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1616 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.01.2013 - 18:40
básněnka: amen...
|
16.01.2013 - 17:36
churry: ...kéž srdce mé tak lásky plné bylo,
by otřít tvou tvář ruce mé dovolilo... |
16.01.2013 - 17:18
Kajuta: Silný dialog a promluvy.
|
16.01.2013 - 17:17
Kajuta: Poselství v pouhých čtrnácti slovech. Má hloubku, délku i šířku a ještě čtvrtý rozměr.
|
16.01.2013 - 16:46
Dota Slunská: a tak i ze svých
|
16.01.2013 - 16:04
EEvellina: silné ST
|
16.01.2013 - 15:52
Lota: ...
u poslední sloky se mi vybavil mně nedávno daný dotaz co je víc...spravedlnost nebo milosrdenství ? když se po dívám ze svého pohledu, prosila bych o milosrdenství tak se tedy toho budu držet :))) |
16.01.2013 - 14:51
Jan Maren: Krásná, religiózní báseň, René ! ST !
|
16.01.2013 - 14:40
vavaoko: Jen ST
|
16.01.2013 - 14:09
s.e.n: Pěkná báseň-
obdivuji tvou víru v dobro a snahu psát příkladně pro druhé. Možná ani nevíš, že jsou básničky tvé k zamyšlení .Jen těžko docházím k rozhodnému výsledku-třeba já. |
16.01.2013 - 14:01
s.e.n: Jo, tehdy jsme zase chtěli být dospělí, ale stejně jsi dětsky upřimný,
tak přece něco co je dar a tvoří charakter. |
16.01.2013 - 12:52
severanka: ...ta se ti povedla!
|
16.01.2013 - 12:38
labuť: Jen pravé poznání udává směr správné cesty...
|
16.01.2013 - 12:25
Kapka: ST!
|
16.01.2013 - 12:25
krizekkk: Ta je dobrá... ST
|
15.01.2013 - 23:12
zelená víla: ať se zazelenám... ST
|
15.01.2013 - 18:12
Jan Maren: SkvoSTná, krásná modlitbička. Pámbu rozumí každé. ST !
Dal jsem si tě do oblíbených. |
15.01.2013 - 18:09
Jan Maren: Nádherný fragment jedné básně !
Hřeje mne a je mi z něho krásně. ST ! |
15.01.2013 - 08:06
E.T.Jane: Napojit láskou a v tebe vírou
a po myšlenkách posílat.. Naplnit vědomí.... Však všeho s mírou :) |
14.01.2013 - 22:49
Jana M.: Hezky jsi to za mě řekl.
|


