divoženka1» registrace: 14.01.2012 » 71, žena
» vzkaz
» děl: 342 |
Komentáře k dílům uživatele :
21.04.2026 - 17:37
Lilith: Hezký!
|
17.04.2026 - 15:29
valerie: Kým jsme kdy byli, tím zůstáváme, navždycky a věk a prožitky to jen potvrdí…krásná báseň
|
15.04.2026 - 06:41
|
15.04.2026 - 04:40
Špáďa: René Vulkán:
Ty ji nehulíš, ty ji zabavuješ a vracíš až na konci školního roku, děti si na Tebe stěžovaly na Ministerstvu zevlování u náměstka Lelka. |
15.04.2026 - 04:31
Špáďa: Pořád jsem mladý duchem
a žiju dávným ruchem, co pod křídla mi foukal, když jsem jí písně broukal. |
13.04.2026 - 15:06
|
30.03.2026 - 21:50
valerie: Vytváří moc hezkou atmosféru
|
30.03.2026 - 14:48
Květka Š.: ...pěkné :-)
|
30.03.2026 - 10:57
Sefer: moc milé
|
29.03.2026 - 09:36
valerie: Na tvoji otázku nemám odpověď
snad jenom klišé tady a teď je těžké říkat cokoli když tady a teď to strašně bolí Krásná básnička |
16.03.2026 - 16:28
Zeanddrich E.: No jo. Chtít můžeme, to jo...
|
08.03.2026 - 16:35
valerie: Krásná atmosféra klidu a míru
|
08.03.2026 - 10:01
Besinka: Káva, klidné nebe. Souhlas.
|
06.03.2026 - 19:59
Zeanddrich E.: To je hezoučké a pohlazující... :)
(ad jedlé kytky - ty jsem tedy zatím asi nechutnal...:) ) |
27.02.2026 - 08:54
TetaKazi: Po takové snídani se vrásky neumazávají, ty se přímo vypínají!! :-D
|
26.02.2026 - 08:12
Lilith: Slaďounké :-)
|
10.02.2026 - 11:09
divoženka1: René Vulkán: A to jsem si myslela,že to v této básničce není poznat ty jsi hodně vnímavý
|
10.02.2026 - 10:39
|
07.02.2026 - 10:24
Dota Slunská: Moc hezky napsaná.
|
06.02.2026 - 13:52
Květka Š.: ..moc pěkný,ráda se přidám..
|


