divoženka1» registrace: 14.01.2012 » 71, žena
» vzkaz
» děl: 342 |
Komentáře k dílům uživatele :
16.09.2025 - 19:11
Dota Slunská: Úplně k tomu slyším housličky a flétnu a gajdy...
|
25.08.2025 - 18:30
Zeanddrich E.: Poetické
|
16.08.2025 - 20:07
divoženka1: valerie: ano ještě že ty místa a lidi jsou který tě naplní štěstím a láskou
|
15.08.2025 - 15:53
valerie: Jooo, miluji pozitivní básnění a taky ten pocit že někde a občas je svět v pořádku
|
15.08.2025 - 13:57
divoženka1: Ale tam je krasně je to totiž Ráj na zemi
|
15.08.2025 - 13:41
neonancesion: Snad tam bude krásně.
|
15.08.2025 - 09:18
divoženka1: René Vulkán: doST :-)))vyřiď Týně ať nejede v pervitině
|
15.08.2025 - 09:10
René Vulkán: znám místo kde se míchá štěstí
kde se štěstí nemusí držet pěsti Tam načapal jsem naši Týnu jak si dává dávku pervitinu |
15.08.2025 - 07:29
Marťas9: Taky mne muzika vždycky dostane...
Na letních večerech zapomínám, že mám bolavé plotýnky... |
15.08.2025 - 07:27
Marťas9: Moc hezké...
|
14.08.2025 - 19:01
Besinka: Velmi pěkné
|
17.07.2025 - 00:49
M.A.Rek: Taky jsem psával do mraků,
slova deštěm jsou rozpitá, co na tom, hlavně že jsem psal, to je víc než slova zpitá. |
16.07.2025 - 17:05
Gándhí: Krásná
|
11.07.2025 - 13:56
TetaKazi: Taky ještě píšu pěkně ručně na papír.. U básniček mi to nikdy ani jinak nešlo. Pravda - co se se mnou Múza rozkmotřila, píšu hlavně seznamy na nákup.. :)
|
11.07.2025 - 12:39
Lilith: Hezunké...
|
11.07.2025 - 10:20
Besinka: Pěkné
|
06.07.2025 - 20:05
divoženka1: Dota Slunská: j.m.: Lilith: básniřky a básníci.Přestaňte mě tady chválit nejsem tak statečná prostě básnička vznikla s tak velké bolesti že v ten moment jsem opravdu tu smrt vítala. Ale jsem docela smířená i když budu ráda když mi ten nahoře dá ještě nějaký čas
|
06.07.2025 - 17:22
Lilith: Jsi statečná... obdivuji tvůj pozitivní nadhled... Mocinky síly ti.
|
06.07.2025 - 06:32
j.m.: Absence strachu pramení v poznání.
|
06.07.2025 - 00:11
Dota Slunská: Slova tvé básně jdou hlouběji, než se zdá. Mluví jazykem moudrých a čtenáři se nad tím vším tají dech. Nejkrásnější na tom je ta síla z absence strachu.
|


