divoženka1

» registrace: 14.01.2012
» 71, žena
» děl: 342
» komentářů: 4665 / 3303
Komentáře k dílům uživatele :
05.07.2025 - 17:32
divoženka1: Besinko jsou věci mezi zemí a nebem které se vybojovat nedají
05.07.2025 - 16:57
Besinka: Drž se a ať je líp
20.06.2025 - 16:14
Dota Slunská: Tahle je mnohem optimističtější...:)
19.06.2025 - 16:50
Radegast: Příliš hlučná samota.
19.06.2025 - 16:35
Radegast: Když ráno voní, je voňav celý den.
17.06.2025 - 12:47
divoženka1: j.m.: Všem moc děkuji a zvlášt Jardovi,Jozefovi nebo snad Jirkovi :-) za A /za to že mě to rozesmálo a za B /bylo by to i výborné ukončení mé básně jako ..........................když to zkrátím jsem skvělá
17.06.2025 - 09:31
René Vulkán: Malebné
voňavé
romantické
hluboké
niterné

Malebné už jsem říkal?
17.06.2025 - 06:34
j.m.: Když to zkrátím,jsi prostě skvělá.
16.06.2025 - 21:22
divoženka1: Dota Slunská: ano souhlasim s tebou ,ale prostě v ten okamžik jsem to takhle cítila:-)a na prvni dobrou napsala
16.06.2025 - 20:16
Dota Slunská: Nevěřím na nedostatky (přestože o nich vím). Věřím v přednosti (protože o nich vím). A v Něho.

Mysl máme od toho, abychom ji povznášeli, ne abychom na ni klesali.
16.06.2025 - 16:43
Květka Š.: A já?

Já nemám sluneční brejličky a nemám ani plovací kolo a plavky taky ne.
15.06.2025 - 18:52
Besinka: Chápu tě a objimam virtuálně
15.06.2025 - 15:55
divoženka1: Zeanddrich E.: Depka ani ne, spiš způsob jak se s něčím vyrovnat
15.06.2025 - 15:27
Zeanddrich E.: Depka...? :) Snad zase přejde, Divoženko :):).
04.06.2025 - 11:10
Marťas9: Moc hezké,ST...
02.06.2025 - 14:52
Květka Š.: ~~~~~~~~
Když slunce teple svítí
šije vše zlatou nití
pozdraví slunečnice
i chrastící makovice...
…Deštivý mrak pluje si
před sluncem se zavěsí,
a po dešti všechno zavoní
déšť myje plody jabloní...
A básník víno dá si.
02.06.2025 - 11:07
divoženka1: ředitel: Taky jsem ho nepila nechutnalo mi až jsem se přestěhovala na Slovácko a vinařstvi Kňourek z Březiho u Mikulova mě přesvědcilo,že víno třeba Hibernal z ořechové hory je lahodné a nebolí z něj hlava takže vyjimečně
02.06.2025 - 10:18
ředitel: Já víno nepiju.
28.05.2025 - 09:11
Besinka: Pěkné
27.05.2025 - 11:55
Zeanddrich E.: Hezké :)
1 ... 2|3|4|5|6|7|8|9|10 ... 166

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku