divoženka1

» registrace: 14.01.2012
» 71, žena
» děl: 342
» komentářů: 4665 / 3303
Komentáře k dílům uživatele :
05.02.2026 - 09:41
M.A.Rek: Je pěkné, když holky chodí jen tak...
04.02.2026 - 17:10
divoženka1: Radegast: nemusíš mít prostě cíl můžeš jít jen tak a koukat co ti život přinese
04.02.2026 - 16:42
Radegast: Jít je fajn. Mít kam.
04.02.2026 - 14:31
René Vulkán: ještěže tě kroky
nezavedou pod vlak

báseň citlivá,
s rozumnou dávkou melancholie
21.01.2026 - 16:26
M.A.Rek: Učím se poslední verš, ale učení mi moc nejde...
20.01.2026 - 05:15
divoženka1: Radegast: René Vulkán: Špáďa: děkuji vám básníci
20.01.2026 - 01:30
Špáďa: I mně tvůj verš zvednul hlavu,
vůni hvězd k ní přivanul,
přišel ke mně na oslavu,
právě když jsem, hloubav, snul.
20.01.2026 - 01:21
Špáďa: divoženka1:
Zpívám v každém kroku si,
že budu mít krokusy
přinejmenším z víry tvé
do náhrobku vyryté.
20.01.2026 - 01:13
Špáďa: divoženka1:
Taky mám takovou fotku, divoženko, dokonce ještě žije. Tady a již přes 11 roků:
https://litweb.cz/art.php?ida=6926
20.01.2026 - 01:05
Špáďa: Čtu si ve tvém nepopsaném listě,
že mi přeješ štěstí, zdraví jistě
a než v mlze šedé doteřím,
též sladké sny nejen do peřin.
19.01.2026 - 16:56
Radegast: Ano.
19.01.2026 - 08:12
René Vulkán: je
to
tak

někdy to ani jinak nejde
25.12.2025 - 02:50
Zeanddrich E.: divoženka1: Požehnané Vánoce Tobě, a Tvým blízkým přeji :)
24.12.2025 - 07:16
divoženka1: Marťas9: Dota Slunská: holky děkuji i vám šťastné a veselé
23.12.2025 - 23:04
Marťas9: Moc hezky napsané...
Krásné Vánoce, hlavně zdraví v novém roce...
23.12.2025 - 09:55
Dota Slunská: To je hezké, divoženko.
Vše dobré i tobě. :)
23.12.2025 - 06:15
divoženka1: Špáďa: mám krásnou fotku kde jsou šipky v mrazivém obalu ale neumím ji sem dát a sušené šipky nesmíš vařit musíš je pomalu louhovat je na to taková speciální konvička pod kterou zapálíš svíčky Ježíšek jí má pro mě již nachystanou
23.12.2025 - 01:50
Špáďa: Nejraději mám ty čerstvé, co před pár dny přešly mrazem, uvnitř jsou nasládle kyselé, medové konzistence a plné vitamínu C.
A ze sušených je pak nejlepší dlouhý druhý vývar po kratším předchozím, žel varem se v šípkách poničí i vitamín C.
22.12.2025 - 22:09
Besinka: Ano.
13.12.2025 - 22:39
Zeanddrich E.: Besinka: Pro mne také hezké :)
1|2|3|4|5|6|7|8|9 ... 166

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku