divoženka1

» registrace: 14.01.2012
» 71, žena
» děl: 342
» komentářů: 4665 / 3303
Komentáře k dílům uživatele :
17.12.2024 - 07:17
Marťas9: Moc hezká Divoženko ST
09.12.2024 - 02:18
Zeanddrich E.: ... .

-Hezké to máš... :).
15.11.2024 - 10:10
divoženka1: zenge: Lilith: Besinka: Děkuji že se Vám líbí oblaka v modrém světě a Zenge závislostí mám dost tak s rozšiřovánim o drogy zatím nepočítám
14.11.2024 - 18:23
zenge: Hlavně neber drogy:)) St
12.11.2024 - 22:37
Lilith: Jak jednoduché... ;-)
12.11.2024 - 21:18
Besinka: Velmi pěkné.
04.09.2024 - 22:13
Dota Slunská: Noc je třeba čas od času rozmazlovat:-)
29.08.2024 - 08:14
Zeanddrich E.: I tady se mi líbí, Divoženko ... :)
11.08.2024 - 08:23
Marťas9: Pravdivě napsané...
05.07.2024 - 12:37
zenge: divoženka1: Děkuji pěkně i ostatním nějak nemám čas psát tak zase někdy snad....
24.06.2024 - 18:46
Lilith: On se vždycky po čase vrátí... posílám tedy pozdravení :-)
24.06.2024 - 18:38
Lilith: Nikdy nejsme bez stínu, nikdy nejsme sami...
24.06.2024 - 14:37
Dota Slunská: Toulá se v opravdickém světě a oddává se múzám...:) To bude radosti, až se objeví.
23.06.2024 - 21:09
TetaKazi: Tolik se mi líbí, že si s dovolením založím..
23.06.2024 - 21:06
TetaKazi: Taky se mi stýská po Krumlovinách, Laskovinách i Šumné jeho.. :-)
23.06.2024 - 15:47
Marťas9: Krásné divoženko....
23.06.2024 - 14:55
j.m.: Pokud dokážeš ovládnout svou mysl.
23.06.2024 - 13:41
Zeanddrich E.: (i zde... :) ) ((líbí se stejně...! :) ))
22.06.2024 - 10:44
Besinka: oslovila jsi a určitě bude mít radost, až Tě najde, že jsi napsala tuto básničku.
06.06.2024 - 22:39
Špáďa: divoženka1:
Rovněž bych se bál vědomě "krást" básnické obrazy. Ale kolikrát dva napadne nezávisle totéž slovní spojení! V hudbě je takový případ mnohem vzácnější, ale též se to stává :-))
1 ... 4|5|6|7|8|9|10|11|12 ... 166

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku