zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.08.2017 - 21:29
Mbonita: svoboda je naše vnitřní já...
zahoďme tablety i mobily jo...a nenechme dělat z nás debily:-)) |
07.08.2017 - 18:17
sailorr: ST
|
06.08.2017 - 20:52
Kapka: Nejdřív mě napadlo závidím https://www.youtube.com/watch?v=h4AOud5_tK8&list=PL71A28EDA1E3F5
CB1 Zlehčím: Při kolejích rosou přede mnou ta s kosou na zádech ranec veliký by nakrmila králíky :-) Tobě velké ST |
06.08.2017 - 19:51
Kajuta: tiché ST...
|
06.08.2017 - 14:35
zenge: děkuji všem: Jste můj šém!
;-) |
06.08.2017 - 00:10
Emma Wallace: ST.
|
05.08.2017 - 11:48
pa100r: Bratře, četl jsem ji třikrát, což nemívám ve zvyku. Je to fakt bezva, nemá chybu... a co se týče Boha je-li...hm.. je, tutově, jen si člověk nesmí dělat jeho obraz podle církve... podle žádné církve. Všichni ti »boží služebníci« včetně papeže vědí o Bohu prd, tak jako ti, jimž o Bohu kážou...
|
05.08.2017 - 11:15
donne: Síla myšlenek, osobitý sloh,
z tvých básní prýští. Obdivuji lehký tanec slov, jsi literární virtuos a už se těším, na tvou příští. |
05.08.2017 - 09:25
Špáďa: vavaoko: Připomněls mi fór z minulé éry, že socialismus je cesta od kapitalismu ke kapitalismu. A ono to bude možná obráceně. Jako mnohé v našich končinách.
Autor má můj obdiv, byť nenabízí řešení, od toho jsou ale jiní. |
04.08.2017 - 20:32
Dota Slunská: Nevím, jak je to s předurčením,
ale tvých básní, těch si cením. |
04.08.2017 - 00:20
Houda: Hračičko! :-)) ST
|
04.08.2017 - 00:18
Houda: Fakt boží. A to nekecám v jednu chvíli trocha přiopilý. Je to tam ST
|
04.08.2017 - 00:16
Houda: Zase paráda. ST
|
04.08.2017 - 00:14
Houda: To je hezký, Zenge. Je paráda tě zas číST.
|
03.08.2017 - 14:05
Květka Š.: i já...ST
|
03.08.2017 - 11:20
libour: velké ST
|
03.08.2017 - 10:53
vavaoko: Šli všichni. A všichni se báli. Asi to tak má bejt.
Mám pouhé ST |
03.08.2017 - 06:11
ttragelaf: krásné
|
03.08.2017 - 05:15
Špáďa: Život je jízda po kolejích,
tak si to hochu znovu přeber. Toužíš-li dneska mířit na jih, již zítra může přijít sever. ST! |
03.08.2017 - 00:01
Tara: Zatím přišla jen má chvála
kolejemi konec cválá Plakat začnu zítra asi předtím rozpustím si vlasy ST zengovité:-) |


