zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11486 / 21574
Komentáře k dílům uživatele :
21.08.2017 - 22:23
libour: Na takovych miSTech je hezky...
21.08.2017 - 20:45
ttragelaf: Jak je najít ? Jak je uhájit ? Bohužel nespadnou do klína!
Dobře to pises píšeš a kdo to vezme vážně?
... jdu s tebou do toho...:-)
21.08.2017 - 20:36
Schwalbe: První dvě mne katapultovaly do výšin STratosféry.
21.08.2017 - 20:27
Kajuta: MíSTům těm :)
21.08.2017 - 10:48
Gándhí: ST***
21.08.2017 - 02:16
Špáďa: Svoboda nám vťala bozky
a teď nám vymývá mozky.
Kdos políben, zříš své trosky!
20.08.2017 - 22:53
libour: ST...
20.08.2017 - 15:55
20.08.2017 - 12:13
20.08.2017 - 09:23
vavaoko: Mám pouhé ST
20.08.2017 - 09:16
Kajuta: ST...
20.08.2017 - 00:37
Tara: Píšeš proSTě skvěle:-)
20.08.2017 - 00:28
Ringo: Tvoje dílko je hodno mé pochvaly. ;-)
20.08.2017 - 00:21
ttragelaf: a čekat na to žíření.....

i smrt
má přívlastky
.......a ono se ví
kdo jednou chcípne

tobě ST
18.08.2017 - 19:55
zenge: Lilith: Milá Lilith, smrti jsem viděl dost, důvod proč bych ji měl vzdávat úctu nevidím, já si se smrtí dělám, co chci a to mne osvobozuje.
Ps: Přečti si ode mne toho víc a pochopíš
..snad;-)
ahoj zenge
18.08.2017 - 19:08
Lilith: zenge: Ze tvého dílka na mne spíš než smutek dýchla tak trošku neúcta k zesnulým, ale možná je to jen můj pocit, neb tento rok kolem mne umírá nějak moc lidí... vnímám to jinak...
18.08.2017 - 08:23
divoženka1: ST takové smutné téma odlehčeně napsané
18.08.2017 - 00:28
Psavec: Smutná, ST.
17.08.2017 - 12:09
vavaoko: Mě se to, tak nějak, ani nezdá bejt smutný. Proč také. Ze stmíváním, změnou ročních období a přílivem také nemáme problém. Ale je třeba si užít Slunce, léta a odlivu. A to ty jiSTě dovedeš, stejně jako básnit.
17.08.2017 - 11:44
sailorr: Voní
ST
1 ... 210|211|212|213|214|215|216|217|218 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku