zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.07.2017 - 18:46
vavaoko: Moc fajn. ST
|
20.07.2017 - 17:02
Lilith: Tohle se mi líbí... ;-)
ST |
20.07.2017 - 09:13
Gándhí: požgryndané ST***
|
19.07.2017 - 20:01
Psavec: ST.
|
19.07.2017 - 19:45
Psavec: ST.
|
19.07.2017 - 06:12
Špáďa: Hned v anotačním řádku bys měl dát avízo pro ty, co maj na disbleji stěrače, aby si je zapli. Já prskal už u slona.
|
18.07.2017 - 09:29
Kajuta: ST :)
|
18.07.2017 - 08:58
Kapka: :-))) ST
|
18.07.2017 - 01:17
Tara: Taky jsem vyprskla u Maura...vtipálku:-)))) ST
|
17.07.2017 - 22:31
zenge: Dota Slunská: ..a přitom je pravdivá;-)
Děkuji za přízeň! |
17.07.2017 - 22:29
zenge: vavaoko: Já kdysi, ale to je hodně vody;-)
DÍKY za přízeň! |
17.07.2017 - 22:29
Dota Slunská: Všechny jsou dobrý, ale u Maura jsem vyprskla! :-D
|
17.07.2017 - 22:27
vavaoko: Tam jsem také nebyl. I když, teď už vlaSTně jo.
|
17.07.2017 - 22:22
zenge: RENÉ VULKÁN: díky za další sloku;-)
|
17.07.2017 - 22:18
René Vulkán: sežral jsem cosi z dálných krajin
a ten můj přestal býti líný noc co noc zdá se mi o bocích Anny Kareninny. A bylo to tak živé až věřil jsem, že předám každý gen Nebyl to však stimulant prodal mi to kverulant byl to halucinogen |
17.07.2017 - 19:59
Špáďa: Kéž by tvé obavy byly liché!
Vyjma těch orgasmů. Dál nám tu, chlape, míchej prorocké verše ze svých snů. |
16.07.2017 - 11:41
sailorr: Maxim Kravčuk říkával, že demokracie je mýtus. Možná to bylo tím, že ji nikdy nezažil. Ale jenom možná.
ST |
16.07.2017 - 08:33
vavaoko: Mám podezření, že jsme plynule a sametově přešli ze socíku do socíku. Zas samej bonzák, pomocník a už chybi jen milice. Ale to přijde. Je to průser a škoda, že jsem starej. Už bych se nerval. Oni si to lidi nezaslouží. Zdrhnul bych za vodu.
Tobě ST a pohodu. |
16.07.2017 - 06:25
|
15.07.2017 - 22:49
Dota Slunská: Člověk ani neví, co by ti při vší tý pravdě napsal. VT
|


