zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.07.2017 - 23:13
Špáďa: Od Neptuna poezie opět tuna…
|
09.07.2017 - 20:33
TetaKazi: Já ty tvoje láskoviny proSTě miluju - a krumloviny a brodoviny a jentaky a... ;-))
|
09.07.2017 - 18:28
blue: o láskách bez receptů.. hmm
tak asi i toho koně, kašel a lásku.. skryji hravě, nic nikdo neví :) v kapsách mám místa na dopisy... co nikdy nedojdou.. |
08.07.2017 - 19:06
divoženka1: jo je fajn milá ST
|
08.07.2017 - 11:55
jitka.svobodova: ST***
|
08.07.2017 - 11:05
Kapka: ST
|
08.07.2017 - 09:41
vavaoko: Moc fajn.
ST |
08.07.2017 - 07:41
pa100r: Takhle bych to napsal taky, ...jiSTě - kdybych to uměl (:-D
|
07.07.2017 - 23:59
|
07.07.2017 - 20:11
Tara: Moc pěkné, Zenge. + ST
|
07.07.2017 - 19:37
Kajuta: ST :-)
|
07.07.2017 - 16:38
Květka Š.: ST...:-)
|
07.07.2017 - 16:32
Květka Š.: ST...
|
06.07.2017 - 21:11
TetaKazi: Krása :) St
|
06.07.2017 - 09:35
vavaoko: To je moc hezký!
ST |
05.07.2017 - 23:34
Tara: Parádní...ST
|
05.07.2017 - 22:51
ttragelaf: dtto divozenka
|
05.07.2017 - 20:29
divoženka1: moc krásná ST a Z
|
05.07.2017 - 10:38
|
05.07.2017 - 09:56
jitka.svobodova: Kapličky v poli a kříže u cesty, místa ke vzpomínání.......ST
|


