zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
15.07.2017 - 21:36
Tara: GuSTa bude strašit dlouho:-)
|
15.07.2017 - 21:10
Kapka: ST
|
15.07.2017 - 19:56
Dota Slunská: A teď, co uděláme...?
|
15.07.2017 - 19:44
divoženka1: :-)ST
|
15.07.2017 - 19:43
Kajuta: Anča, osli, housky
ST za tvé kousky |
15.07.2017 - 17:12
Kajuta: ST ;-)
|
15.07.2017 - 15:14
René Vulkán: Zenge, ty to sem sázíš jak brambory do země.
Kdo to má stíhat? |
15.07.2017 - 14:09
Adramelech: Bože chraň, hlavně když slunce svítí zprava. A také na ty hraniční patníky, prosím, nezapomeň. ST
|
13.07.2017 - 00:24
Špáďa: Nešetři a už vůbec ne nešečtyři.
|
12.07.2017 - 15:36
Kajuta: ST
|
12.07.2017 - 12:20
|
12.07.2017 - 08:54
vavaoko: Pletenku jsem nejedl dávno. O Ančiných bocích nevím nic. Válka prostě "muší bejt".
Skvěle. ST |
12.07.2017 - 08:42
|
12.07.2017 - 00:15
Tara: Máš hezké sny...ST
|
10.07.2017 - 22:06
zenge: Všem: Děkuji Vám děti moje;-)
jste můj šém! |
10.07.2017 - 16:11
Psavec: Hezky se mi četla, ST.
|
10.07.2017 - 15:59
Psavec: Bezva, ST.
|
10.07.2017 - 15:55
Psavec: Jo, ST.
|
10.07.2017 - 15:42
Psavec: ST.
|
09.07.2017 - 23:33
Květka Š.: ST..:-)
|


