zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
17.08.2017 - 11:42
sailorr: Bon soir lord Owen, do hoven. Nedoporučuje 9 Jugoslávců z deseti.
ST |
17.08.2017 - 11:36
sailorr: Já bych chtěl na pohřbu Ozzyho Osbourna, ale nechce se mi ho předbíhat.
ST |
17.08.2017 - 10:29
Dota Slunská: Ty ses ale rozmách. Napsáno jak z pavoučí perspektivy. Tolik pohledů.
A tolik dobrejch veršů! |
17.08.2017 - 07:44
jitka.svobodova: Závěr perfektní.....ST
|
17.08.2017 - 07:28
jitka.svobodova: Máma, poklad na světě nejdražší.....ST
|
17.08.2017 - 01:35
jitka.svobodova: Smutek padá na mou duší....ST
|
17.08.2017 - 00:21
Emma Wallace: ST.
|
16.08.2017 - 22:31
zenge: Lilith: Proč nejlépe????????
|
16.08.2017 - 21:47
libour: ST
|
16.08.2017 - 21:10
Lilith: Viděls někdy mrtvého človíčka v rakvi? Nejlépe příbuzného?...
|
16.08.2017 - 19:58
Tara: Zenge, trápíš...to nemohu číST/ale dočetla jsem.../
|
16.08.2017 - 19:07
Kajuta: ST...
|
16.08.2017 - 18:34
|
16.08.2017 - 17:06
zenge: Děkuji Vám za Váš čas, tipy a komentáře
Jste má záře;-) |
16.08.2017 - 14:01
jitka.svobodova: Voní vzpomínkami a tajemstvím něčeho krásného.....ST
|
16.08.2017 - 12:56
jitka.svobodova: Je to tak , bohužel.....ST
|
15.08.2017 - 15:47
Gándhí: ST...
|
15.08.2017 - 11:49
J.F.Julián: dobrý
St |
15.08.2017 - 10:27
sailorr: Těžko něco dodat, pane kolego. Ti dosvědčí všechny zmrzačené dětské duše, že pravdu díte. A je to svědectví, o které nikdo nestojí. Hnus, velebnosti. Dekadence...
|
13.08.2017 - 22:27
Gándhí: ST***
|


