zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
13.08.2017 - 19:30
Psavec: Moc se mi líbí ST.
|
13.08.2017 - 15:02
Lota: Jo, svět byl vždycky nějakej
ale máma byla vždycky mámou ale dnes, abys se i v létě třásl zimou . |
13.08.2017 - 13:45
Psavec: Přesně trefené, ST.
|
13.08.2017 - 10:30
vavaoko: Neskutečě silné. Také mě zamrazilo.
ST |
13.08.2017 - 04:00
ttragelaf: je to
..........krásné |
13.08.2017 - 00:58
Psavec: Poklady knich dnes už leží ladem, ST.
|
13.08.2017 - 00:38
Psavec: Dobrá, ST.
|
13.08.2017 - 00:02
Dota Slunská: Mráz!
|
12.08.2017 - 21:16
Kapka: Smutná máma vzhůru nohama... ST
|
12.08.2017 - 19:49
Psavec: Za ST.
|
12.08.2017 - 17:09
Ringo: Strááášně se ti omlouvám, že jsem to četl jenom jednou.
Ale už to mi stačilo. Abych poznal, že se mi to líbí. ;-) |
12.08.2017 - 17:02
Tara: Nemám slova...čtu zas a znova...ST
|
12.08.2017 - 16:38
zenge: Díky za odezvu;-)
Jste můj šém! |
12.08.2017 - 16:10
libour: to není střelba od boku......ST
|
12.08.2017 - 09:56
René Vulkán: konečně pravdivý vhled do dění
|
12.08.2017 - 07:46
Kapka: Vtipně výSTižné
|
12.08.2017 - 07:27
Tara: Vše skvělé:-))) i ičo:-) ST
|
11.08.2017 - 20:25
Ringo: Až po ten poslední cvak
nezívnul jsem, je to tak... |
11.08.2017 - 18:53
vavaoko: Bych ti to podepsal.
ST |
10.08.2017 - 09:07
|


