zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.08.2017 - 00:46
raďo: ST tato báseň je útěchou
|
09.08.2017 - 22:53
Kapka: Pěkné vzpomínání...děkovné. ST
Poklady starých (i nových) knih, těch dobrodružství v nich prožitých s baterkou tajně pod peřinou. Knihy jsou mi krásnou útěchou, co nestihnu zažít, žiju v nich... |
09.08.2017 - 22:42
ttragelaf: ... a co se tenkrát četlo ?
Takovou otázku už nikdo nepokládá. Prej co se tenkrát četlo !! ST++++ |
09.08.2017 - 22:38
Tara: Duch STaré Kašubské - kdo by se bál:-)
|
09.08.2017 - 22:11
zenge: vavaoko: Ba
Ď ti;-) |
09.08.2017 - 22:09
vavaoko: Je to v nich psáno.
ST |
09.08.2017 - 21:11
|
09.08.2017 - 20:27
Kajuta: ST :)
|
09.08.2017 - 20:23
Tara: Velmi se vciťuji a ST + Z uděluji, zenge...
|
09.08.2017 - 12:59
Paulmatthiole: Tak nějak začínám nevědět, jestli byl horší ten socík nebo dnešní zákazoregulošmírovací pseudodemokracie... vzpomněl jsem si na větičku z Honu na ponorku: "Soukromí? V Sovětském svazu neexistuje soukromí.." - že by podobnost čistě náhodná?
Karle Kryle, zase ryjeme držkou v zemi... tentokrát za bdělého dozoru techniky... |
09.08.2017 - 10:50
sailorr: Ať si mě třeba zavřou, já s vámi souhlasím, kolego. Radši budu vlkem, než ovcí.
ST |
09.08.2017 - 10:21
Ringo: Monitoruji tvou tvorbu, ale zatím jsem te nikde nenahlásil. ;-)
|
09.08.2017 - 09:24
Kapka: Povedené. ST
|
09.08.2017 - 09:20
vavaoko: Nejaknám ta svoboda odchází do prdele. (pardón)Tam, kde slunce nesvítí.
Tobě ST |
09.08.2017 - 05:53
Kajuta: ST...
|
09.08.2017 - 01:52
Houda: Naprosto excelentní, pane Zenge! Dávám ST a zároveň posílám jako závadný příspěvek k rukám Hate free (volná nenávist, pro každého kus)
|
09.08.2017 - 00:01
Gándhí: nevím kdy má kosonoska
privátní ty pro mě zně nežli pozdě, až mě zboská omlouvám se průběžně ST*** |
08.08.2017 - 23:29
|
08.08.2017 - 21:33
zenge: Mbonita: děkuji svobodně;-)
|
08.08.2017 - 21:29
Mbonita: svoboda je naše vnitřní já...
zahoďme tablety i mobily jo...a nenechme dělat z nás debily:-)) |


