zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11486 / 21574
Komentáře k dílům uživatele :
10.08.2017 - 00:46
raďo: ST tato báseň je útěchou
09.08.2017 - 22:53
Kapka: Pěkné vzpomínání...děkovné. ST
Poklady starých (i nových) knih,
těch dobrodružství v nich prožitých
s baterkou tajně pod peřinou.
Knihy jsou mi krásnou útěchou,
co nestihnu zažít, žiju v nich...
09.08.2017 - 22:42
ttragelaf: ... a co se tenkrát četlo ?
Takovou otázku už nikdo nepokládá.
Prej
co se tenkrát četlo !!

ST++++
09.08.2017 - 22:38
Tara: Duch STaré Kašubské - kdo by se bál:-)
09.08.2017 - 22:11
zenge: vavaoko: Ba
Ď ti;-)
09.08.2017 - 22:09
vavaoko: Je to v nich psáno.
ST
09.08.2017 - 21:11
zenge: děkuji všem za zastavení
a zamyšlení
a vůbec
..mám Vás rád;-))
09.08.2017 - 20:27
Kajuta: ST :)
09.08.2017 - 20:23
Tara: Velmi se vciťuji a ST + Z uděluji, zenge...
09.08.2017 - 12:59
Paulmatthiole: Tak nějak začínám nevědět, jestli byl horší ten socík nebo dnešní zákazoregulošmírovací pseudodemokracie... vzpomněl jsem si na větičku z Honu na ponorku: "Soukromí? V Sovětském svazu neexistuje soukromí.." - že by podobnost čistě náhodná?

Karle Kryle, zase ryjeme držkou v zemi... tentokrát za bdělého dozoru techniky...
09.08.2017 - 10:50
sailorr: Ať si mě třeba zavřou, já s vámi souhlasím, kolego. Radši budu vlkem, než ovcí.
ST
09.08.2017 - 10:21
Ringo: Monitoruji tvou tvorbu, ale zatím jsem te nikde nenahlásil. ;-)
09.08.2017 - 09:24
Kapka: Povedené. ST
09.08.2017 - 09:20
vavaoko: Nejaknám ta svoboda odchází do prdele. (pardón)Tam, kde slunce nesvítí.
Tobě ST
09.08.2017 - 05:53
Kajuta: ST...
09.08.2017 - 01:52
Houda: Naprosto excelentní, pane Zenge! Dávám ST a zároveň posílám jako závadný příspěvek k rukám Hate free (volná nenávist, pro každého kus)
09.08.2017 - 00:01
Gándhí: nevím kdy má kosonoska
privátní ty pro mě zně
nežli pozdě, až mě zboská
omlouvám se průběžně
ST***
08.08.2017 - 23:29
ttragelaf: kdo kdy chtěl mít co v rukách
vždycky se vymklo

vždycky
08.08.2017 - 21:33
zenge: Mbonita: děkuji svobodně;-)
08.08.2017 - 21:29
Mbonita: svoboda je naše vnitřní já...
zahoďme tablety i mobily
jo...a nenechme dělat z nás debily:-))
1 ... 213|214|215|216|217|218|219|220|221 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku