zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11486 / 21574
Komentáře k dílům uživatele :
26.08.2017 - 00:29
Špáďa: Fajn, že dáš vždycky ochutnat všem,
jak chutná strdí, pěna i zem.

A tahle mně opět šmákla přenáramně.
25.08.2017 - 22:06
gabkin: ne, ne
neudělal to jako ostatní
a nechal i vose
ochutnat jak se sládkovi povedl
25.08.2017 - 21:38
vavaoko: Jo. Máš recht. Je tu dobře.
ST
25.08.2017 - 20:22
Schwalbe: Balady září...
25.08.2017 - 19:49
Ringo: Dílko je jako vždy pěkné, jenom mi trochu vadí, že jsi neposkytl pomoc topícímu se hmyzu... ;-)
25.08.2017 - 19:25
25.08.2017 - 14:11
Hazentla: Máme to tady pěkný...
25.08.2017 - 13:50
Květka Š.: ST...dobrý
25.08.2017 - 13:50
Tara: Ráda občas zajdu do kostela u Černé věže, jen tak, než pojede autobus:-)
Máš to pěkný, jako vždy.ST + Z
25.08.2017 - 00:54
Psavec: Prostě bezva, ST.
24.08.2017 - 23:35
23.08.2017 - 22:59
Špáďa: Sunu funus,
za lunu laz.
Lunu's vsunul…
Zamává maz.
Navázán snáz? Á, van!
23.08.2017 - 22:43
Špáďa: Když se ženský-mámě splaší hormóny, zapálí se nejen lýtka, ale žehem končí i štěstí jejích nejbližších.
23.08.2017 - 22:00
Špáďa: Děcka, to je zas pecka!
Du si dát decka,
nejméně dvě,
nejvýše pět,
ať na všech místech
krásný náš svět.
22.08.2017 - 21:32
Mbonita: mluvíš mi z duše
22.08.2017 - 17:29
Tara: Úderné jako vždy:-) + ST
22.08.2017 - 11:58
vavaoko: Je jich málo. Ale jsou. Musí se však maskovat a tajit. Voni ti parchanti vlezou všude.
ST
22.08.2017 - 04:51
Špáďa: Tvé kladívko má dalších devět otisků hlaviček a kleště jeden cvak. Je to tak. Umíš si náramně hledat a chystat hřebíčky.
22.08.2017 - 00:20
Špáďa: Knih bylo snad už napsáno víc, než je dnes na Zemi lidí. Jednu denně, tak je čtu sto tisíc roků. Takže chápu význam ”doporučené“ četby. Avšak se hned táži, kdo má právo či předurčení je doporučovat?
21.08.2017 - 22:59
Ringo: Ve tvém dílku jsou dobrá místa... ;-)
1 ... 209|210|211|212|213|214|215|216|217 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku