zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.08.2017 - 00:29
Špáďa: Fajn, že dáš vždycky ochutnat všem,
jak chutná strdí, pěna i zem. A tahle mně opět šmákla přenáramně. |
25.08.2017 - 22:06
|
25.08.2017 - 21:38
vavaoko: Jo. Máš recht. Je tu dobře.
ST |
25.08.2017 - 20:22
Schwalbe: Balady září...
|
25.08.2017 - 19:49
Ringo: Dílko je jako vždy pěkné, jenom mi trochu vadí, že jsi neposkytl pomoc topícímu se hmyzu... ;-)
|
25.08.2017 - 19:25
drsnosrstej kokršpaněl: půvabný
|
25.08.2017 - 14:11
Hazentla: Máme to tady pěkný...
|
25.08.2017 - 13:50
Květka Š.: ST...dobrý
|
25.08.2017 - 13:50
Tara: Ráda občas zajdu do kostela u Černé věže, jen tak, než pojede autobus:-)
Máš to pěkný, jako vždy.ST + Z |
25.08.2017 - 00:54
Psavec: Prostě bezva, ST.
|
24.08.2017 - 23:35
Tamara J: ST*
|
23.08.2017 - 22:59
|
23.08.2017 - 22:43
Špáďa: Když se ženský-mámě splaší hormóny, zapálí se nejen lýtka, ale žehem končí i štěstí jejích nejbližších.
|
23.08.2017 - 22:00
Špáďa: Děcka, to je zas pecka!
Du si dát decka, nejméně dvě, nejvýše pět, ať na všech místech krásný náš svět. |
22.08.2017 - 21:32
Mbonita: mluvíš mi z duše
|
22.08.2017 - 17:29
Tara: Úderné jako vždy:-) + ST
|
22.08.2017 - 11:58
vavaoko: Je jich málo. Ale jsou. Musí se však maskovat a tajit. Voni ti parchanti vlezou všude.
ST |
22.08.2017 - 04:51
Špáďa: Tvé kladívko má dalších devět otisků hlaviček a kleště jeden cvak. Je to tak. Umíš si náramně hledat a chystat hřebíčky.
|
22.08.2017 - 00:20
Špáďa: Knih bylo snad už napsáno víc, než je dnes na Zemi lidí. Jednu denně, tak je čtu sto tisíc roků. Takže chápu význam ”doporučené“ četby. Avšak se hned táži, kdo má právo či předurčení je doporučovat?
|
21.08.2017 - 22:59
Ringo: Ve tvém dílku jsou dobrá místa... ;-)
|


