zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11486 / 21574
Komentáře k dílům uživatele :
22.09.2017 - 15:04
Kajuta: ST :-)
22.09.2017 - 10:00
TetaKazi: Krásné courání :-) 3xST
21.09.2017 - 21:49
zenge: děkuji za přízeň
jste můj šém;-)
21.09.2017 - 17:20
Květka Š.: :-)...ST...
21.09.2017 - 17:08
madison: eSTéééééé!!!!!!!!!!
21.09.2017 - 15:59
Dota Slunská: lepší dojít myšlenkou všude možně než nikam
21.09.2017 - 14:34
Kapka: Všem třem 3x ST
21.09.2017 - 10:20
vavaoko: Já jen ST
21.09.2017 - 00:01
Ringo: U mne vyhrála ta poslední.
20.09.2017 - 23:03
ttragelaf: ST++++
20.09.2017 - 22:54
Tara: AteiSTům to sluší všude...
12.09.2017 - 16:30
Psavec: Fajn, ST.
11.09.2017 - 21:36
sailorr: Měl jsem vizi, vypli signál.
Na chvíli byl pěknej vyrvál.
Pak vše ztichlo, vem to ďas.
Příště jim to vypnem zas.

A budeme číst Zengebuše☺️
11.09.2017 - 16:55
Amelie M.: ¡ıuןɐuıƃıɹo

moc se mi líbí zvlášť úvod!
09.09.2017 - 23:47
09.09.2017 - 10:41
Dota Slunská: Dokonalý!
08.09.2017 - 17:31
zenge: děkuji za komenty a tipy
Špáďovi obzvlášť za ,,obšírný´´
;-)
08.09.2017 - 15:33
08.09.2017 - 14:42
Špáďa:  
Včera jsem byl z TV zděšen,
když Tomio z Barrandova
do ČT vťal silná slova,
že jdou s bandou politruků.
Jak dopředu ksakru věděj,
kdy, kde, komu podá ruku!

Bude za to někdo věšen?
Pranýřován na papíře?
Nemyslím si, sláb ve víře.

Japončíku, nefandím ti,
páč mám svoje favority,
ale hochu, jen se nedej!

___


Korektní pokrytce
načapals na kytce.
Prý má moc rudé.

Oči mé netuší,
kde všude s retuší
stýkat se budem.

Vymažem komouše,
dřív než nás pokouše
hněv lůzy chudé?

Jedno vím zajisté:
Nechme vše na místě,
ať za tím mohamed a nebo jude.

___


Při vojenských výzkumech,
nemáme-li jenom pech,
občas něco odkápne
i pro prosté civily.

Nejnověji GPS.
Velí nejen světu,
zavede tě líp než pes,
když hledáš svou tetu.

Vzpomínáte toho dne,
kdy tu ještě nebyly?...
V hvězdných válkách king se dme —
dnes chválíme (?) mobily.

A z výzkumu atomu,
kromě strašné superbomby,
co všem vyrve zubní plomby,
elektřinu do domu.
08.09.2017 - 10:52
vavaoko: Taky mě to nějak sere. Ta období, kdy je líp, jsou stále kratší. Ale napsal jsi to zase krásně.
ST
1 ... 207|208|209|210|211|212|213|214|215 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku