zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.09.2017 - 00:05
Ringo: Proč bych měl dodat něco více,
vše už řekla předřečnice... ;-) |
07.09.2017 - 23:53
Kapka: Čtu. A zírám, jak oSTatně vždycky, jak ty píšeš lehce, břitce, poeticky.
|
06.09.2017 - 16:48
Psavec: Zase ST.
|
04.09.2017 - 20:06
zenge: Děkuji Vám za přízeň;-)
|
04.09.2017 - 18:22
Gándhí: ST***
|
04.09.2017 - 04:54
Kajuta: ST :)
|
03.09.2017 - 14:10
Květka Š.: ST :-)
|
03.09.2017 - 12:36
vavaoko: ZajiSTé!
|
02.09.2017 - 22:45
Špáďa: Spím pod střechou z odvěsen.
Okrásní mi jistě sen tahle báseň nočních túr po bytě, i dál než dvůr. |
02.09.2017 - 20:51
raďo: tak tady toto do čítanky...ST
|
02.09.2017 - 18:25
|
02.09.2017 - 17:59
Ringo: Možná při příštím otevření chladničky
vzpomenu na víko ze tvojí básničky a v duchu se pohrabu do černé rakvičky... |
02.09.2017 - 17:58
libour: ST
|
02.09.2017 - 17:03
Kajuta: ST :)
|
02.09.2017 - 15:50
Tara: STráním:-)
|
28.08.2017 - 18:26
zenge: Děkuji Vám za přízeň;-)
|
28.08.2017 - 13:32
Gándhí: mmmm ST***
|
27.08.2017 - 19:33
Psavec: Budějice můžu, ST.
|
27.08.2017 - 18:29
jitka.svobodova: O láskách dlouhých jako jízdní řád....ST
|
27.08.2017 - 11:28
TetaKazi: Vždycky když si přečtu tvé veršíky odněkud, je mi líto, že tam nejsem.. :) ST
|


