zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1692
» komentářů: 11486 / 21574
Komentáře k dílům uživatele :
26.09.2017 - 09:12
Milena: ST
25.09.2017 - 18:30
Lilith: Jo ST
25.09.2017 - 17:55
Gándhí: ST ST ST ;)
25.09.2017 - 09:07
vavaoko: Dva světy Krumau. Mám pouhé ST
25.09.2017 - 07:50
Kajuta: ST...
25.09.2017 - 02:50
ttragelaf: malovaný džbánku
od krumlovských
popelnic -jak je
dneska ?
pisin mange
chorni
SMS
ka
řekni: jak je dnes ?
pisin mange SMS
25.09.2017 - 01:12
Špáďa: Rád zacourám do postřehů,
co tu necháš ze svých břehů.

Poslední čtyřverší — svatá pravda!
25.09.2017 - 01:01
Špáďa: Přesmyčky přes myčky…
na samé jedničky
jak kůzlata mý Anči,
co pod sluncem si tančí.

Ta tvá první mi hned zkraje pošeptala:
»Proboha, lidi, nenechte se již nikdy nedobrovolně počítat!«, ale dál šla naštěstí jiným směrem.
24.09.2017 - 22:33
Ringo: Já píšu rodnou češtinou :
Tvé básně přežít dou... ;-)
24.09.2017 - 13:41
24.09.2017 - 08:21
ttragelaf: noční lesy z Chlumce
znám a sovu
.. s tou si netykám
paní sovo
---- říkávám

už ani slovo !
--- odvětí
já ti dám !
23.09.2017 - 16:58
Ringo: Čtení tvé Slunné nevytvořilo na mé tváři stín...
23.09.2017 - 15:03
Květka Š.: a hřejivá...ST
23.09.2017 - 13:10
Kapka: Ať jsi mlád, či STár
SLUNCE to je Dar!
23.09.2017 - 12:49
Emma Wallace: Líbí Se mi To :-)
23.09.2017 - 11:30
Tara: Nádhera, radoST číst...
23.09.2017 - 11:28
Milena: Já též. Po téměř probdělé noci... potěšils...:-) ST
23.09.2017 - 11:25
vavaoko: Slunečné ráno jsi mi připravil, ač za oknem byla mlha.
Děkuju. A ST
23.09.2017 - 08:20
Kajuta: Dějou se to věci...

ST
22.09.2017 - 18:38
Psavec: Všechny se mi líbí, ST.
1 ... 206|207|208|209|210|211|212|213|214 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku