zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1692 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.09.2017 - 09:12
Milena: ST
|
25.09.2017 - 18:30
Lilith: Jo ST
|
25.09.2017 - 17:55
Gándhí: ST ST ST ;)
|
25.09.2017 - 09:07
vavaoko: Dva světy Krumau. Mám pouhé ST
|
25.09.2017 - 07:50
Kajuta: ST...
|
25.09.2017 - 02:50
ttragelaf: malovaný džbánku
od krumlovských popelnic -jak je dneska ? pisin mange chorni SMS ka řekni: jak je dnes ? pisin mange SMS |
25.09.2017 - 01:12
|
25.09.2017 - 01:01
Špáďa: Přesmyčky přes myčky…
na samé jedničky jak kůzlata mý Anči, co pod sluncem si tančí. Ta tvá první mi hned zkraje pošeptala: »Proboha, lidi, nenechte se již nikdy nedobrovolně počítat!«, ale dál šla naštěstí jiným směrem. |
24.09.2017 - 22:33
Ringo: Já píšu rodnou češtinou :
Tvé básně přežít dou... ;-) |
24.09.2017 - 13:41
jitka.svobodova: ST***
|
24.09.2017 - 08:21
ttragelaf: noční lesy z Chlumce
znám a sovu .. s tou si netykám paní sovo ---- říkávám už ani slovo ! --- odvětí já ti dám ! |
23.09.2017 - 16:58
Ringo: Čtení tvé Slunné nevytvořilo na mé tváři stín...
|
23.09.2017 - 15:03
Květka Š.: a hřejivá...ST
|
23.09.2017 - 13:10
Kapka: Ať jsi mlád, či STár
SLUNCE to je Dar! |
23.09.2017 - 12:49
Emma Wallace: Líbí Se mi To :-)
|
23.09.2017 - 11:30
Tara: Nádhera, radoST číst...
|
23.09.2017 - 11:28
Milena: Já též. Po téměř probdělé noci... potěšils...:-) ST
|
23.09.2017 - 11:25
vavaoko: Slunečné ráno jsi mi připravil, ač za oknem byla mlha.
Děkuju. A ST |
23.09.2017 - 08:20
|
22.09.2017 - 18:38
Psavec: Všechny se mi líbí, ST.
|


