M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
31.12.2018 - 23:34
Verena: No paráda. Píši vám na záda...tři tečky bez upřesnění.
Jo, to se smí. Od noci do rozednění. ST. |
31.12.2018 - 19:28
M.A.Rek: Lilith: Děkuju a snažme se.
|
31.12.2018 - 19:15
Lilith: Jejda, to je síla a snad už nikdy víc pravda...
ST |
31.12.2018 - 15:33
M.A.Rek: matousekKkrejca: Děkuju. Doufám, že jen zářná minulost.
|
31.12.2018 - 15:28
matousekKkrejca: skvělé... to je zářná budoucnost ST
|
31.12.2018 - 14:44
M.A.Rek: vavaoko: Toho se děsím. Děkuju.
|
31.12.2018 - 10:44
vavaoko: Někteří po tom i touží.
Tobě ST |
31.12.2018 - 09:54
M.A.Rek: Kajuta: Tak, tak, a jak málo stačí, aby se vrátila. Děkuju.
|
31.12.2018 - 09:53
M.A.Rek: byron: Ale až po vyplnění... :O) Děkuju.
|
31.12.2018 - 07:03
Kajuta: Trpká pravdivoST
|
31.12.2018 - 01:06
byron: Si jdu otevřít další láhev vína.
ST |
30.12.2018 - 17:14
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
30.12.2018 - 17:13
M.A.Rek: Květka Š.: Jéé, děkuju.
|
30.12.2018 - 16:46
Květka Š.: ST...
|
30.12.2018 - 16:39
Květka Š.: ...krásný...ST
|
30.12.2018 - 09:51
M.A.Rek: byron: S úklonou děkuju.
|
30.12.2018 - 00:52
byron: Jo jo..., však měl jsem na mysli, že tak zpěvný text by si zasloužil i vlastní hudební ztvárnění.
Jinak ti to dozajista sedí. |
29.12.2018 - 21:30
Liška76: V bolestech se život rodí,žije i umírá.Nebýt bolesti neznali bychom ani radost,slast,lásku ,stálost a mnoho dalších krás:-)
|
29.12.2018 - 21:25
M.A.Rek: Liška76: Děkuju. To ano, ale bolí to...
|
29.12.2018 - 21:21
Liška76: Naděje hyne naSTokrát uzříme ji opět vstát:-)
|


