M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
27.12.2018 - 18:43
Lilith: ST *
|
27.12.2018 - 18:33
|
27.12.2018 - 17:53
M.A.Rek: valerie: Děkuju. Taky to tak cítím, začal jsem uu sebe tou básničkou.
|
27.12.2018 - 17:52
M.A.Rek: valerie: Děkuju, jsem rád, že Ti sedla, a budu raději, když splín pomine. Po Dvanáctenocích jsme většinou splínovatější, jistě to přejde.
|
27.12.2018 - 17:29
valerie: ten rým se mi od začátku nabízel :-) je to až depresivní, tak musíme začít u sebe ST
|
27.12.2018 - 15:41
valerie: splín splínem vytloukat a přitom víno pít, to je přesně můj STav teď a navíc nic nechápu, ale tvoje báseň mi sedla
|
27.12.2018 - 15:10
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
27.12.2018 - 13:37
Květka Š.: ST***
|
26.12.2018 - 19:53
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
26.12.2018 - 19:50
Lilith: Ano
ST |
26.12.2018 - 10:15
M.A.Rek: Kajuta: byron: Děkuju, snad budeme mít štěstí, až si do toho zbytku šlápneme...
|
26.12.2018 - 10:11
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju za zatoulání v čase.
|
26.12.2018 - 09:48
|
26.12.2018 - 06:55
|
26.12.2018 - 00:29
|
24.12.2018 - 23:49
M.A.Rek: Liška76: Děkuju s poklonou.
|
24.12.2018 - 23:20
Liška76: Drsný:'(Skvěle ztvárněno nalezení botky osamělé tleskám skvělé!
|
23.12.2018 - 23:54
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
23.12.2018 - 23:53
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Děkuju. V pondělí, jdouce z pošty, skutečně jsem tu botu viděl. Jen to nebyla lodička, a nevězela v ní kost. Tedy asi...
|
23.12.2018 - 23:49
M.A.Rek: bameka: Na kosti holení plachta visí,
na palubě z oropedické vložky lodník klidně spí si. Děkuju. |


