M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.01.2019 - 00:59
Emma Wallace: PěknoST :-)
|
07.01.2019 - 00:16
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Díky moc.
|
06.01.2019 - 18:58
Lilith: Paráda celé i s muzikou, skvělýýýýý :-)
ST*** |
06.01.2019 - 17:16
Květka Š.: ST***
|
06.01.2019 - 13:22
xlps: M.A.Rek:
Přepočítávám...:-) |
06.01.2019 - 13:17
M.A.Rek: xlps: Je mi líto prazdné láhve, těším se z Tvých plných slov, děkuju za ně. Navigace nechybí, ty máme zabudované v našich nosech. A pokud nás někdy zavedou z cesty, není to častěji než ty satelitní.
|
06.01.2019 - 13:06
xlps: Když večer končí
a začíná noc Láhev je prázdná Pryč je ta spousta slov A ty chceš jít dál Světla jen pomalu hasnou Déšť už šel spát. Pak tvým nohám bosým… CHYBÍ NAVIGACE……:-) |
06.01.2019 - 10:49
M.A.Rek: Liška76: Kapka: Kajuta: divoženka1: byron: Děkuju všem, s prsty na hmatníku, klávesách, i šíji.
|
06.01.2019 - 10:00
|
06.01.2019 - 04:45
Kapka: ST
|
06.01.2019 - 01:29
Liška76: Bezva:-)
|
06.01.2019 - 00:41
byron: No jo...já trápil pouze housle. Ale ve správé poloze z nich uděláš i basu:-)).
Odkaz opět fajně...sdílím. ST |
06.01.2019 - 00:39
divoženka1: jako bych to slyšela zdálky zpívat ST
|
05.01.2019 - 18:16
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
05.01.2019 - 18:06
Lilith: Skvěléééé ;-)
ST |
04.01.2019 - 19:41
M.A.Rek: Liška76: Děkuju. :O)
|
04.01.2019 - 17:12
Liška76: Skvělé;-)
|
04.01.2019 - 15:37
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. A což teprve ty komentáře, pustit se do šankhaprakšálany celá skupina lidí... s jednou toaletou...
|
04.01.2019 - 15:28
Kajuta: ST, i bezva komentáře :-)
|
04.01.2019 - 15:24
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|


