M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.01.2019 - 00:15
M.A.Rek: Lilith: Děkuju :O).
|
09.01.2019 - 00:12
M.A.Rek: ttragelaf: ...a desítky, stovky, tisíce dalších, co už odešli, či zítra příjdou, protože najdou příčinu. Děkuju :O).
|
08.01.2019 - 22:10
|
08.01.2019 - 20:21
Lilith: Jen přitakám a ST přidávám
|
08.01.2019 - 17:30
M.A.Rek: xlps: Pokud jde ovšem o chirurgii... Děkuju za věnovaný čas.
|
08.01.2019 - 17:29
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju za věnovaný čas. Robespierr je jasný, hlavou mi však táhly příklady našich "malých" dějin. Od husitství k únoru a plyšáku...
|
08.01.2019 - 17:23
M.A.Rek: vavaoko: byron: Děkuju.
|
08.01.2019 - 17:20
M.A.Rek: valerie: Děkuju. Jo jo, ta vlhkatoužící hudba je skvělá...
|
08.01.2019 - 17:04
byron: viva la revolucion...hm...
ST |
08.01.2019 - 15:58
valerie: Wau :-) a ještě s tou hudbou, moc líbí ST
|
08.01.2019 - 12:38
|
08.01.2019 - 11:24
vavaoko: ST
|
08.01.2019 - 08:38
xlps: Být chirurgem je někdy tak snadné...:-)
|
07.01.2019 - 14:07
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
07.01.2019 - 14:02
Psavec: Líbí, ST.
|
07.01.2019 - 13:56
M.A.Rek: Psavec:
|
07.01.2019 - 13:53
Psavec: Bezva, ST.
|
07.01.2019 - 13:36
M.A.Rek: vavaoko: Děkuju.
|
07.01.2019 - 13:21
vavaoko: ST
|
07.01.2019 - 01:02
M.A.Rek: Emma Wallace: Děkuju. :O)
|


