M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.12.2018 - 20:12
Kajuta: ST :-)
|
23.12.2018 - 19:21
Lilith: ST*
|
23.12.2018 - 19:16
bameka: Já bych si optimisticky představil, že z lodičky trčí stěžeň a spal bych jako dudek.
|
23.12.2018 - 18:58
Lilith: Závěr fajn překvapení ;-)
ST |
23.12.2018 - 17:38
Květka Š.: ST...dobrý...
|
23.12.2018 - 17:32
Květka Š.: ST
|
23.12.2018 - 10:04
M.A.Rek: byron: ...která v řece skončila... Děkuju.
|
23.12.2018 - 10:03
M.A.Rek: xlps: ...mne samotného překvapí. Děkuju.
|
23.12.2018 - 03:00
byron: Jo jo...kdepak je ta hlava...
ST |
22.12.2018 - 23:10
xlps: Některé snové představy...:-)
|
21.12.2018 - 21:41
M.A.Rek: Emma Wallace: Děkuju.
|
21.12.2018 - 21:14
Emma Wallace: NápaditoST :-)
|
21.12.2018 - 19:57
M.A.Rek: Ó, děkuju.
|
21.12.2018 - 19:54
|
20.12.2018 - 19:02
M.A.Rek: matousekKkrejca: Děkuju.
|
20.12.2018 - 18:10
matousekKkrejca: Rád dávám ST :-)
|
20.12.2018 - 17:30
M.A.Rek: byron: Děkuju, však se snažím studovat.
|
20.12.2018 - 17:27
byron: Vskutku velkolepě vytvarované dílo...:-).
ST |
20.12.2018 - 17:27
M.A.Rek: ttragelaf: Kapka: Gándhí: Berokně odhalené děkuju.
|
20.12.2018 - 17:24
M.A.Rek: Kapka: Děkuju.
|


