M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
29.12.2018 - 20:23
M.A.Rek: Kajuta: Důsledek neotřelého děkuje. :O)
|
29.12.2018 - 20:21
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju s úklonou.
|
29.12.2018 - 20:21
M.A.Rek: Liška76: Děkuju s ruměncem.
|
29.12.2018 - 20:18
Liška76: Myslím, že šikovný seš nejen srdce ze zlata na modru nabídneš:-)
|
29.12.2018 - 20:15
Kajuta: ST :-)
|
29.12.2018 - 20:13
|
29.12.2018 - 19:55
M.A.Rek: Lilith: Myslím, že je to od Tebe milé, děkuju.
|
29.12.2018 - 19:50
Lilith: Myslím, že ST ti dát smím :-)
|
29.12.2018 - 15:07
M.A.Rek: valerie: Děkuju, a nechť je tak i jiným přáno.
|
29.12.2018 - 15:05
M.A.Rek: byron: Děkuju, měl by alespoň trošku sedět na Heart of Gold, viz odkaz.
|
29.12.2018 - 14:46
byron: Super text...fajn se čte. Klidně by se to dalo zhudebnit...
ST |
29.12.2018 - 13:22
valerie: Jů to je krásný, určitě si myslíš správně, je fajn na někoho myslet ST líbí moc
|
28.12.2018 - 20:12
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. :O)
|
28.12.2018 - 20:06
Kajuta: Tiché
ST.. |
28.12.2018 - 17:40
M.A.Rek: ttragelaf: Toť zajímavá poznámka k přemýšlení. I ve smyslu, co a kdy je dřív. Děkuju.
|
28.12.2018 - 17:33
|
28.12.2018 - 00:07
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
28.12.2018 - 00:07
M.A.Rek: byron: I v naději, byť tolikrát hyne. Děkuju.
|
28.12.2018 - 00:04
M.A.Rek: bameka: :O) lepší si líznout, s odporem, než se v tom válet, s rozkoší.
|
27.12.2018 - 19:08
bameka: M.A.Rek: Vzpomněl jsem si na jeden vtípek, kdy si jeho hlavní aktér nebyl jistý, co to na té zemi vlastně je. A pak si liboval, že do toho nešlápl, páč to předtím duchaplně olíznul a s odporem se tomu vyhnul.
|


