M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.01.2019 - 15:27
M.A.Rek: enigman: Děkuju. Tělo prací či vnitřně?
|
10.01.2019 - 15:26
M.A.Rek: enigman: vavaoko: Hvězdné děkuju.
|
10.01.2019 - 15:23
enigman: právě jsem očistil střechy i tělo...
|
10.01.2019 - 15:21
enigman: blues mám rád...
|
10.01.2019 - 15:20
enigman: jen dál...
|
10.01.2019 - 12:55
vavaoko: Tam a zpět ke hvězdám? Možná to tak i je. Ale kdo to ví?
ST |
10.01.2019 - 10:56
M.A.Rek: Kapka: Já vím. Zatím. Děkuju.
|
10.01.2019 - 10:54
Kapka: Musíš se vrátit, zatím. ST
|
10.01.2019 - 10:07
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. Také jedno krátké navštívení co uběhne taaak rychle.
|
10.01.2019 - 08:21
|
10.01.2019 - 05:42
|
10.01.2019 - 05:32
M.A.Rek: ttragelaf: Děkuju, také to tak vidím. Návraty jsou to ale asi v obou směrech...
|
10.01.2019 - 05:30
M.A.Rek: xlps: Ano, myslím, že to jsou návraty... Děkuju.
|
10.01.2019 - 05:19
|
10.01.2019 - 00:23
xlps: Návraty je hvězdám...:-)
|
09.01.2019 - 20:17
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju, to je pěkná asociace. Byla to však pouhá otázka o kampatibilitě poezie s ironikem a sarkastou. Což je ale, pravdu díš, matrix.
|
09.01.2019 - 20:07
|
09.01.2019 - 18:38
enigman: poluce revoluce...
|
09.01.2019 - 17:48
M.A.Rek: Gándhí: Děkuju, hlavně ne sáček blicí s popcornem... :O)
|
09.01.2019 - 17:28
Gándhí: co ke STavu světa říci?
chňapnout popcorn nebo sáček blicí? |


