M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.04.2019 - 20:17
Lilith: Parááda
ST* |
04.04.2019 - 15:03
byron: Jsi umělec...básník, kterého čtu s chutí i radostí!!
ST |
04.04.2019 - 14:36
vavaoko: ST
|
03.04.2019 - 19:42
Psavec: Moc hezká, ST.
|
02.04.2019 - 15:23
Gándhí: mmmeguSTa
|
01.04.2019 - 21:32
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju do těch bludiček.
|
01.04.2019 - 21:30
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju. Tyto slzičky jsou občas třeba.
|
01.04.2019 - 21:28
M.A.Rek: vavaoko: Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: byron: Díky Vám všem. :O)
|
01.04.2019 - 20:05
|
01.04.2019 - 19:23
Lilith: ST*
|
01.04.2019 - 17:02
byron: Krásné poetické čtení kolego...hory mám moc rád.
ST |
01.04.2019 - 16:38
Květka Š.: slzavé ST...
|
01.04.2019 - 16:32
Květka Š.: ST...od těch bludiček...
|
01.04.2019 - 16:28
Květka Š.: ST...
|
01.04.2019 - 10:25
vavaoko: ST
|
01.04.2019 - 08:27
Kapka: ST
|
31.03.2019 - 19:58
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
31.03.2019 - 19:57
M.A.Rek: Psavec: Děkuju
|
31.03.2019 - 19:56
M.A.Rek: Kapka: J.F.Julián: Psavec: Všem Vám moc děkuju.
|
31.03.2019 - 19:56
M.A.Rek: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: byron: Všem Vám moc děkuju.
|


