M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.04.2019 - 07:45
Dreamy: Kdo ví, co bude dál, za sto let?
Co o násc budou psát a vyprávět... Hned mi naskočila tato písnička:) |
10.04.2019 - 02:40
|
10.04.2019 - 00:44
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
10.04.2019 - 00:43
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju
|
09.04.2019 - 16:27
Květka Š.: apríl je apríl...ST
|
09.04.2019 - 16:19
Květka Š.: ..hezké to vzpomínky,hezké...
*ST* |
08.04.2019 - 23:04
M.A.Rek: Psavec: Děkuju. :O)
|
08.04.2019 - 23:03
M.A.Rek: Kajuta: Gándhí: byron: Psavec: Lilith: Děkuji Vám všem. Vaše reakce mne mile překvapily a potěšily.
|
08.04.2019 - 20:12
Lilith: Takový je život a tys to napsal opravdu nádherně, utřu slzénku a dám ti veliké ST*
|
08.04.2019 - 19:32
Kajuta: Poezie jako z partesu.. ST
|
08.04.2019 - 19:27
Psavec: Moc pěkná, ST.
|
08.04.2019 - 19:04
Psavec: Hodnotím ST.
|
08.04.2019 - 14:54
Gándhí: je třeba čaSTěji líně sedět preventivně v každém věku ;) Báseň ale silná a krásná, dotkla se...
|
08.04.2019 - 13:55
byron: Snad konec "pánsky" lehce vyzní, však vzpomínky na dědu jsi oživil. Děkuji!!
ST |
08.04.2019 - 11:38
M.A.Rek: valerie: To jsi mne moc potěšila. Trochu jsem se bál, že vyzní jako "pánská" poezie, ač tak psaná nebyla. Děkuju. A breč, jen když Ti to pomůže. :O)
|
08.04.2019 - 11:31
valerie: Ó, je krásná ta báseň, až se mi chce doopravdy brečet, je v ní toho tolik, ani nevíš co všechno si z ní odnáším ST
|
07.04.2019 - 20:43
M.A.Rek: Lilith: Jůůůů, to je od Tebe taky hezkýýý, děkujůůů.
|
07.04.2019 - 20:11
Lilith: Jůůů, to je hezkýýý :-)
ST |
07.04.2019 - 20:11
M.A.Rek: Psavec: Děkuju. :O)
|
07.04.2019 - 19:56
Psavec: ST i za úpravu.
|


