M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
11.04.2019 - 17:21
vavaoko: ST
|
11.04.2019 - 13:53
byron: Zamlada jsme si v hospodě hráli na zahradníky...sázeli jsme tam jedno za druhým...:-).
Tvým povedeným příspěvkům ST! |
10.04.2019 - 23:39
M.A.Rek: valerie: Děkuju tuplovaně. Vynasnažím se nezklamat a pokračovat. :O)
|
10.04.2019 - 23:37
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
10.04.2019 - 22:41
Psavec: Bezva, ST.
|
10.04.2019 - 21:14
M.A.Rek: Kapka: Děkuju. :O)
|
10.04.2019 - 18:36
Kapka: ST
|
10.04.2019 - 18:30
valerie: Hezky, čím vším jsme byli to se počítá...každopádně jsi mým oblíbeným básničkářem :-) a ano, hlavně exiSTovat, obdivuji jak jsi básničku zpracoval, moc pěkná 100
|
10.04.2019 - 17:47
M.A.Rek: Lilith: To já rád, děkuju.
|
10.04.2019 - 17:46
M.A.Rek: Gándhí: Děkuju, i za návrat v čase.
|
10.04.2019 - 15:45
Lilith: Krásně sis hrál... ;-)
ST* |
10.04.2019 - 15:38
Gándhí: tisknu ST ;)
|
10.04.2019 - 14:56
M.A.Rek: Gándhí: Díky moc. Myslím, že to nehrozí. To snad ani není možné...
|
10.04.2019 - 14:51
M.A.Rek: ttragelaf: Děkuju. knihy jsem objevoval i zachraňoval ve sběrných dvorech, telefoních budkách, v kontejnerech i v lese. Však jen jedinkrát jsem něco zachránil přímo v opravdové tiskárenské stoupi. Byl to v dvaaosmdesátým časopis Sluníčko, jeden z asi 80 000 výtisků, a psalo se v něm, že Brežněv je Čipera na maškarním plese a Největší pecivál na světě. No neukradni to... Ještě jej mám schovaný. Viz i https://www.libres.cz/dilo/147419-unie/.
|
10.04.2019 - 14:44
M.A.Rek: vavaoko: Kapka: Kajuta: Dreamy: byron: Děkuji Vám všem. Cením si moc Vašich komentářů.
|
10.04.2019 - 13:54
Kapka: ke STovce gratulace!
|
10.04.2019 - 13:30
byron: Dostoupal jsi ke stovce...výborně!
ST a jen houšť:-). |
10.04.2019 - 13:08
Gándhí: schválně, jeSTli STo ST do STo dnů přiSTane...
|
10.04.2019 - 11:07
|
10.04.2019 - 08:24
vavaoko: Gratulace. A dalších STo
|


