M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
21.08.2019 - 08:42
vavaoko: Skvěle. ST
20.08.2019 - 19:34
Psavec: Povedená, ST.
20.08.2019 - 19:27
Kajuta: ST :)
20.08.2019 - 18:56
Lilith: Inspirace se válí všude a náš nakuk na svět se v poezii odráží... každý vnímáme jinak a to je na tom to úžasné, ta barevnost psaní, je to relax, sranda, drama i potěšení... prostě psát je PARÁÁÁÁDA!
ST* tobě i komentům ;-)
20.08.2019 - 17:25
byron: Proč píšu...?
Pro lásku k poezii...a když múza poškádlí mou fantazii:-).
Pěkné dílko a fajn komentíky:-).
ST
20.08.2019 - 15:04
valerie: M.A.Rek: bingo;-)
20.08.2019 - 11:16
Ringo: Delejme pro národ zas a zas hlínu
v kterékoli rocní dobe,
ten ustele nám potom v hrobe
s velkou láskou na Slavínu.

(Pokud vtip nemá za kravinu...)
20.08.2019 - 10:33
M.A.Rek: valerie: Děkuju Valerie. Když jsme u těch šprýmů, nevím jestli ten pták, co Tě nutí psát, je zrovna kos... ;O)
20.08.2019 - 10:30
M.A.Rek: Ringo:
Ano, dělejme si srandu,
spisovně legraci,
ale i prču a švandu,
z někoho i prdel,
jinému kanadský žertík,
a laškovný polibek
vlípnout na rtík,
rozslzet smíchem...
20.08.2019 - 10:20
Ringo: Slova se mení v rým tajemnou silou,
ruka zas v pahýlek okruzní pilou,
hrajme si s jazykem jak Bobek s Bobkem,
nebudme nastvaní tiskarským sotkem,
ty správné dvojice pro konce rádku
pilujme v Mírove (tedy i v chládku),
pri lehu na gauci, pri brdském vandru.

No proste snazme se udelat srandu. :-)
20.08.2019 - 08:20
valerie: Úžasný, snad přicházejí sami naše rýmy a odkud nevím, možná jsme bez viny. Tak lehce se nás dotknou a nutí nás psát cosi, snad ptáci co já vím;-) snad kosi, láska, šprým ST
20.08.2019 - 00:50
M.A.Rek: valerie: Milý snílku, ani nevíš, jak mne to těší. Děkuju.
19.08.2019 - 23:31
valerie: snad pro ty sny, pro ty stojí za to žít...jsem věčný snílek a tvoje básnění se mi opravdu líbí ST
19.08.2019 - 19:38
M.A.Rek: Gándhí: Děkuju. Ano, ale slovo sudé ticho přemluví. :O)
19.08.2019 - 19:35
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Díky moc.
19.08.2019 - 19:35
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju, Květko.
19.08.2019 - 18:32
Psavec: Líbí, ST.
19.08.2019 - 16:28
Květka Š.: ST...(:-)
19.08.2019 - 16:18
Květka Š.: ST....zlatý oceán je pěknej
19.08.2019 - 15:43
M.A.Rek: sailorr: Děkuju. To bezesporu, ale je třeba i nezapomínat. Třeba i jen to, kam jsem si jen položil... No, už jsem i zapomněl co... :O)
1 ... 186|187|188|189|190|191|192|193|194 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku