M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.08.2019 - 15:39
M.A.Rek: Gándhí: Děkuju. Pravdu díš, leč ten zlatý je zlatým i tím zrnem.
|
19.08.2019 - 13:23
Gándhí: ST*, výstižné, výjimečně ale ticho vydá za tisíc lichých slov...
|
19.08.2019 - 12:07
sailorr: ST, radši jen ve vzpomínkách...
|
19.08.2019 - 11:01
Gándhí: o žních se dá ještě plužit oceán hnědý
a na prkýnkách posléze STříbrný |
18.08.2019 - 20:46
M.A.Rek: Ringo: Lilith: Kajuta: Děkuju Vám.
|
18.08.2019 - 20:44
M.A.Rek: byron: Hmm, toť veliká pocta. Děkuju.
|
18.08.2019 - 20:39
byron: První jmenovaný by své postřehy vetkl do nových skvostných veršů a druhý by přišel s dalším odduševnělým moudrem...ale myslím, že zde by byl spíše Poe ryba ve vodě. Lehce mi ho tvé díllko evokuje...:-).
Hezký večer. |
18.08.2019 - 20:19
|
18.08.2019 - 19:27
Kajuta: ST do snivých hlubin..
|
18.08.2019 - 19:27
Ringo: Korzár, holič nebo vrátný,
bez snů není vlastně žádný. |
18.08.2019 - 17:53
M.A.Rek: byron: A co by pánové Byron a Jung řekli na probouzení ve snění? Díky moc, i za krásný citát.
|
18.08.2019 - 14:07
byron: „Vaše vize budou jasné pouze tehdy, když se podíváte do svého vlastního srdce. Kdo se dívá jen směrem ven, sní; kdo se dívá dovnitř, probouzí se.“
Carl Gustav Jung :-) ST |
18.08.2019 - 12:12
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
18.08.2019 - 12:11
M.A.Rek: Ringo: Psavec: Lilith: Díky za pozastavení na břehu Zlatého moře.
|
18.08.2019 - 12:07
M.A.Rek: Elisabeth.S: Děkuju.
|
17.08.2019 - 23:47
Elisabeth.S: Pěkně napsané smutné událoSTi!
|
17.08.2019 - 19:35
Lilith: Taky byl nedaleko chaty oceán, ale poněkud zašedlý a koráby nikde ;-) snad už je tam strniště, ale nejsem tam už já... chjo...
Nádherně napsáno! ST |
17.08.2019 - 19:26
Lilith: Tichunké ST
|
17.08.2019 - 19:22
Psavec: ST.
|
17.08.2019 - 17:04
Ringo: Za tohle si mlátičku určitě nezasloužíš. Ba co víc, mám pocit, že ti u mne po dnešku jako autorovi pšenka přeci jen pokvete... ;-)
|


