M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.08.2019 - 17:54
Květka Š.: :)...ST**
|
28.08.2019 - 17:21
byron: I já vyvázl bez srdeční příhody...:-).
Tvému dílku ST! |
28.08.2019 - 10:18
Ringo: Marku, já jsem tvoje dílko také prezil. ;-)
Jenom si myslím, ze ten prechodník „jsouce“ se uzívá u mnozného císla. Tady se týká asi torza, takze by podle mne melo být “jsouc”. (snad jsem se neseknul a nevykládám nesmysly, to delám dost nerad) |
28.08.2019 - 07:11
M.A.Rek: vavaoko: Ringo: Psavec: Lilith: Kajuta: Gándhí: byron: Posílám poděkování ze zatím jasného dne.
|
28.08.2019 - 07:07
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
27.08.2019 - 19:19
Psavec: Moc hezká, ST.
|
26.08.2019 - 21:40
Gándhí: ST*
|
26.08.2019 - 19:38
Psavec: Dám ST.
|
26.08.2019 - 10:48
vavaoko: ST
|
26.08.2019 - 09:28
M.A.Rek: Psavec: Lilith: sailorr: Děkuju. :O)
|
26.08.2019 - 09:20
M.A.Rek: Lilith: Děkuju.
|
26.08.2019 - 08:14
sailorr: ST
|
25.08.2019 - 20:44
byron: Ať zvon tvůj bije bez přestání...ne na poplach, jen k z života radování. Na bahno je času dost...:-).
ST |
25.08.2019 - 20:16
|
25.08.2019 - 20:15
Lilith: ST* skvělé!
|
25.08.2019 - 20:11
Lilith: ST*
|
25.08.2019 - 19:52
Lilith: Krásné
ST |
25.08.2019 - 19:15
vavaoko: ST
|
25.08.2019 - 19:12
Ringo: Asi ti bije zvon na poplach i v hlavě, když jsi zjistil, že se s komentářem přišourávám já. Ale nebudu tě trápit a už zase mizím... (snad též v mlze tvého zapomnění)
|
25.08.2019 - 19:07
Psavec: Neváhám ST dám.
|


