M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.08.2019 - 10:11
drsnosrstej kokršpaněl: Výtečné!
|
30.08.2019 - 08:22
vavaoko: Je z toho cítit, že to máš rád. Většinu těch míst vůbec neznám a o některých jsem ani neslyšel. Dík, za exkurzi. Moc fajn.
ST |
29.08.2019 - 19:56
M.A.Rek: Ringo: Je to tak, nyní by už to opravdu mělo být správně. Taky mi tam jsa nesedělo, tak konzultace pokračovaly. Děkuji Ti za spolupráci na díle.
|
29.08.2019 - 19:51
Ringo: Ze „jsa“ jsem byl zhrozen a chystal se na tvrdý boj proti tomuto tvaru v případě tvého dílka. Ale před chvilkou jsem ke svému potěšení zjistil, že se v něm usídlilo mnou silně preferované „jsouc“. Zřejmě jsi dále pátral a konzultoval a došel k závěru, že přechodník přítomný pro mužský rod zde nemá co pohledávat. Príma, svět je na chvilku zase v pořádku... :-)
|
29.08.2019 - 19:10
M.A.Rek: René Vulkán: Lilith: Kajuta: Gándhí: byron: Díky a nashledanou v A????tidě.
|
29.08.2019 - 19:03
Lilith: SkvělÓzní uf...
ST* |
29.08.2019 - 18:40
|
29.08.2019 - 18:37
|
29.08.2019 - 18:27
Lilith: BalÓnkům ST
|
29.08.2019 - 17:36
M.A.Rek: vavaoko: byron: Děkuju a snad se někdy na pivu s Mírou sejdeme...
|
29.08.2019 - 17:29
byron: Já se Mirek jmenuju...však všeho se mnou bych spíše nedoporučoval...:-)).
ST |
29.08.2019 - 11:35
M.A.Rek: Ringo: Mám raději český jazyk než hadí jazyk... Sekli jsme se oba, z mého jsouce a Tvého jsouc je jsa. :O)
|
29.08.2019 - 11:26
Ringo: Tak jsem si oddychnul, ze se tvuj jazykový konzultant (prímo Babis?) pridal na mou stranu. Ano, oprasuj. Kdo oprasuje, tomu zpravidla nemusím vyprásit kozich. (smajlík)
|
29.08.2019 - 10:58
M.A.Rek: Ringo: Ringo, děkuju za upozornění, opravil jsem po konzultaci. Budu si muset oprášit pravidla.
|
29.08.2019 - 10:14
Gándhí: zdaleka ještě nejsasa v přechodu mám jen ST* ;)
|
29.08.2019 - 09:06
M.A.Rek: Ringo: Ještě lepší než s Mírou je jít na pivo s Mirkou... :O)
|
29.08.2019 - 08:52
Ringo: Ano, konzumace chmelové vody je pro mnoho lidských jedincu rajský zázitek, lec i zde platí - vseho s mírou.
|
29.08.2019 - 08:21
vavaoko: ST
|
28.08.2019 - 22:51
M.A.Rek: Ringo: Ringo, děkuju za připomínku. Právě proto, že se jsouce užívá u množného čísla, použil jsem je u očí. Ale třeba se pletu já. Tedy dotaz na přechodníkáře - jak je to správně?
|
28.08.2019 - 18:38
René Vulkán: hezké
|


