M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.11.2019 - 16:17
Kajuta: ST :-)
|
30.11.2019 - 16:07
Květka Š.: dobrý...ST...
|
29.11.2019 - 18:01
ttragelaf: SOUSTAVNÁ ANATOMIE ČLOVĚKA
Ladislav Borovanský přepracované vydání v nové Pařížské nomenklatuře ST* |
29.11.2019 - 11:15
M.A.Rek: Ringo: To nejsou Stouni, to je kapela Futura nostro. A co je morbidního na zájmu pěkné kůstky? Díky, Ringo, za milou společnost na koncertě. :O)
|
29.11.2019 - 10:11
Ringo: Já jsem tedy na koncerte Stounu nikdy nebyl, ale opravdu to vypadá takhle morbidne?
|
28.11.2019 - 19:20
vavaoko: ST
|
28.11.2019 - 18:14
|
28.11.2019 - 09:14
ttragelaf: M.A.Rek:
Ahoj milý kolego, tobě chvála. Jedna unce praxe je víc než tuny teorie řekla sova: víc než všechny knihy kardinála. Nesoutěžíme a nejde o to co vše víme. Jde o to jací jsme. Znalosti nesmírné jsou k ničemu. Zejména když z člověka dělají ničemu. Já jsem včil se jenom podělil. To mám v takovém zvyku že když to nejlepší co znám dám do placu. Ber, kdo chceš nebo nechej být já sám nemůžu poučit. P.S. F.X. S. ......je ale třída tříd |
28.11.2019 - 08:35
|
28.11.2019 - 00:56
Kapka: :-) ta se ti povedla :-)
|
27.11.2019 - 20:12
M.A.Rek: Ringo: Ha, i báseň bezpečná dokáže některé cholerické čtenáře uvést do zprasení vlastní jedovatou slinou. I tak Ti moc děkuju za varování, dám si pozor na zádíčka i hlavičku. :O)
|
27.11.2019 - 20:03
Ringo: “Je to ta pravá pro chvíle doteků letmých,”
Ne, tohle je bezpečně báseň pro pevné uchopení sekery a její zatnutí do autorovy hlavičky či zádíček! Jo a oprav si tu hrubici a překlep v: “náladu zprasil” |
27.11.2019 - 19:43
|
27.11.2019 - 17:40
byron: Překvapil jsi...tak poetické dílko jsem rozhodně nečekal...:-)).
ST |
26.11.2019 - 17:26
byron: Dle mého skromného názoru jsi to zmákl na výbornou...:-).
Proto ST. |
26.11.2019 - 10:44
M.A.Rek: Ringo: Jakožto jeden z předních (rozumněj asi jediný) externistických (viz Smoljak L., Svěrák Z.: Filozofie externismu. Divadlo Járy Cimrmana. Melantrich, Praha 1987) autorů (viz Slovo úvodem sbírky "Verše" na karbid nikličitý (viz https://www.libres.cz/kniha/167-verse-na-karbid-niklicity/)) díru do světa dělat nemusím, neboť já jsem ta díra.
|
26.11.2019 - 10:27
Dota Slunská: Aneb „Jak zašít sobě patu, když díra leze ven." :)
|
26.11.2019 - 04:38
Lilith: Bezvaaaa! :-))
ST*+Z |
25.11.2019 - 23:53
Kajuta: Krása :)
ST |
25.11.2019 - 23:51
Kajuta: ST :)
|


