M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
29.01.2020 - 14:24
valerie: Paralela podle Marka se mi líbí ST jsi fakt hlava :-)
29.01.2020 - 13:57
valerie: Škoda toho závěru :-D :-D, ne dělám si srandu, jen u mě by to byly bonbóny Slávie :-D, moc se mi to líbí ST
29.01.2020 - 13:33
Květka Š.: ST...☺☻☺
29.01.2020 - 13:28
Květka Š.: ST:-))
29.01.2020 - 11:45
M.A.Rek: vavaoko: Tara: Děkuju za pozastavení se.
29.01.2020 - 11:44
M.A.Rek: Ringo: Neber si to osobně, ale dal bych přednost ošklivým pannám před Tvými krásnými kilogramy. :O)
28.01.2020 - 22:22
Ringo: Mně se sice také líbí všichni senátoři a obzvlášť senátorky, ale skočit bych si na nikoho přece jen nedovolil.
28.01.2020 - 21:46
Kapka: ST
28.01.2020 - 21:27
M.A.Rek: ttragelaf: byron:
...mezi vírou v Boha
a náboženstvím, jedno jakém,
je rozdíl jako mezi aktem dívky
a pietním státním aktem...

Tím úryvkem si jen dovoluji upozornit, že mé trochu provokativní dílko o blbosti NENÍ o náboženství, natož pak o víře. Neb víra, dle mého názoru, není blbost. Staré texty, etické, filozofické, jedno kterého náboženství, bych rozhodně neodsuzoval. Můžou nás obohatit, poučit, pokud toho jsou schopné, a pokud jsme toho schopni my. Každý si je může vykládat po svém, pakliže však výklad vede k násilí proti komukoli, a vykládá se jako slovo boží, považuji to za zločin.
28.01.2020 - 20:41
byron: Hlavně nepodlehnout...
ST
28.01.2020 - 19:56
ttragelaf: mám velmi dobrou kamarádku
laborantku - stejného odbojného ducha
jako já - trávila kdysi čas v laboratořích
první dámy naší lymeské borreliózy -
Dagmar Hulínské

ta kamarádka má kamarády v Arabských
emirátech- pána a paní - ti jednou za ní
přiletěli do Hradce Králové a ta paní vypráví:

to tady máte tedy dobré, že ženy mohou
jezdit autem, to u nás já musím mít řidiče

dělám to takhle:
ráno posadím řidiče dozadu, sednu za volant
a jedu - on se hrozně hrabe, to bychom nic
nestihli

s tím Koránem - at´si ho tam nechají,
je třeba to asi brát následovně:

pokud nám ho chce někdo vnucovat
tak to nelze

SVĚTU DNES JIŽ NELZE
NIC NÁSILÍM VNUCOVAT

to dělal Corterz - a bylo to příšerné

ale pokud někdo prchá do Evropy
před terorem, násilím, útlakem,
hladem a žízní - pak má právo
vzít si sebou víru i Korán
a v míru žít s námi a pomáhat nám
jako my jemu

kdybychom prchali z Evropy ze stejných
příčin a stáli před branami Egypta
měli bychom na mysli totéž

..... to je, myslím, stručně shrnuté
pojetí Angely Merkelové - první dámy
globálního světa
28.01.2020 - 17:34
byron: ttragelaf:
omlouvám se nevinným...
...nakecají toho islámští učenci

je to jako s biblí...v nesprávných rukou
tvá slova beru, ale jak píše kolega vavaoko...ať si ho tam nechají
28.01.2020 - 13:25
vavaoko: Jen ať si ho nechají. Tam.
ST
28.01.2020 - 13:18
ttragelaf: viry jsou si podobné
svým
modus operandi

způsobem, jakým dosahují svého

každý virus dosahuje něčeho jiného
tedy cílem a výsledkem se liší

viry pomáhají jako dopravci
očkovacích vakcín
ale
i jako dopravci zakázaného
genového dopingu vrcholových sportovců

svět virů krásně ovládá náš profesor
Vladimír Vonka
autor designu očkovací vakcíny
proti karcinomu děložního čípku

viry jsou naše

nebo naši ?

bohužel je někdy bohudík
a jindy
naopak
28.01.2020 - 12:44
M.A.Rek: ttragelaf: Obávám se, že asi každý virus má tendenci se chovat podobně.
28.01.2020 - 12:36
Kajuta: ST
28.01.2020 - 12:35
Kajuta: ST :))
28.01.2020 - 12:32
ttragelaf: byron:

při vší a všem
bych nebral na lehkou váhu Korán
...... že toho nakecá

Korán je živá kniha
a co je živé
je horké

musíš říct: NAKECAJÍ TOHO IMÁMOVÉ
nětří

pak budeš mít pravdu, budeš odvážný
a neurazíš nevinné


Korán
může vybuchnout
nebo
může hřát

svět Koránu je velice pestrý
živý a organický
svět hledající

protže Aláh je vždycky napřed

ne všechny ženy Koránu
chodí v sukních
střižených tak jako to měla
Whitney Houston
to je pravda
ale
v Jordánsku tak chodí

a
Blanka Matragi
by jistě taky něco o té módě a stylu
navzdory právu šárija
něco řekla


moi, je suis Charlie

ST
28.01.2020 - 12:21
ttragelaf: nejde o coronavirus, že ?

ST

P.S.

moi, je suis Charlie
27.01.2020 - 19:18
Ringo: Už jsem to delší dobu nezjišťoval, ale možná jich mám také tolik.

(kilogramů)
1 ... 130|131|132|133|134|135|136|137|138 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku