M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.01.2020 - 14:07
Tara: Amforovitá lýtka vzbudila můj zájem spolu s laděním STrun :-)
|
18.01.2020 - 12:44
|
18.01.2020 - 08:59
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju, bylo mi potěšením.
|
18.01.2020 - 01:57
Ringo: „co obilné lány vlní se vlasy plavé,“
A ty se ani neoholíš...s tím strništěm se jí moc líbit nebudeš... ;-) |
18.01.2020 - 00:46
|
18.01.2020 - 00:28
ttragelaf: ST
(vaše vlasy jsou co klasy moře obilí tak at´sekáč nechá kosy paží vlny zdolá jak mu káže metafora) |
18.01.2020 - 00:21
René Vulkán: nám už se počet dětí ustálil na čtyřech
ale roste počet vnoučat, na cestě je čtvrté, je to radost |
18.01.2020 - 00:20
|
18.01.2020 - 00:19
byron: ...přesně ten, co neprožiješ...
ST |
18.01.2020 - 00:18
René Vulkán: za novu měsíce
chovám se jak samec slepice svlečený z kalhot, trenek, čepice nov mě vždy pozvedne už mám kupu dětí kdo ví, jestli se počet nezvedne |
16.01.2020 - 21:21
M.A.Rek: René Vulkán: Děkuju, ale zrovna tato pohádka je jednou z rychlovek hotových za půlhodinu, s jediným nápadem - využít to špatné jako odrazového můstku. Ale o to víc si Tvého komentáře cením. :O)
|
16.01.2020 - 21:14
M.A.Rek: byron: Kajuta: Květka Š.: René Vulkán: Ringo: ttragelaf: Vám všem pohádkové poděkování.
|
16.01.2020 - 19:47
Kajuta: Čaruji ST
|
16.01.2020 - 16:04
René Vulkán: obdivuji objem, mně by takové množství nápadů trvalo vymýšlet dva měsíce a vystačilo na 10 básniček
|
16.01.2020 - 16:00
Květka Š.: ST...
|
15.01.2020 - 22:15
M.A.Rek: Gándhí: Děkuju.
|
15.01.2020 - 17:29
byron: Něčím si prostě musíme projít...
ST |
15.01.2020 - 11:14
Gándhí: hravé ST ;)
|
15.01.2020 - 10:37
M.A.Rek: Ringo: Díky, ještě že se doprostřed nepřipletlo i "n". ;O)
|
15.01.2020 - 10:33
Ringo: Trochu mne prekvapilo objevení se toho afrického rohatého zvírete. (a neví kudu kam) ;-)
|


